Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Vasaras sezonas atklāšana. Dzintaru koncertzālei – 70 gadi!

Sestdien, 2006. gada 3. jūnijā plkst. 20.00, Dzintaru koncertzālē

Vasaras sezonas atklāšana
Dzintaru koncertzālei – 70 gadi! Pirmais koncerts uz atjaunotās skatuves!

Režisors Uģis Brikmanis. Piedalās: deju studija Dzirnas (vadītājs Agris Daņiļevičs), Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (diriģents Aleksandrs Viļumanis), solisti Staņislavs Igoļinskis (klavieres, Krievija) un Vladislavs Igoļinskis (vijole, Krievija), Nacionālo Bruņoto spēku štāba orķestris (diriģents Viesturs Lazdiņš), Ādama Railija Latīņu džeza grupa.

hspace=0  

Koncertu atbalsta:

Jūs sagaidīs atjaunota un ar īpašiem akustiskajiem elementiem – stikla rombiem pie griestiem – pārveidota skatuve. Tagad tai ir pieci līmeņi, kas izmantojami gan simfoniskajiem, gan kora, gan džeza mūzikas  koncertiem. Jūs gaidīs arī labiekārtota apkārtne – ar pastaigu celiņiem un atpūtas soliņiem, kas, klausoties mūziku Dzintaru koncertzālē, noskaņu darīs romantisku.

Šoreiz tas nebūs parasts koncerts, bet īsts notikums – muzikālās vasaras sagaidīšana, atklāšanas svētku ceremonija trijās daļās, ko veidos režisors-brīnumdaris Uģis Brikmanis. Viņa izrāde būs kustību, skaņu un krāsu burvības pilna. Koncertzāle tiks izrotāta ar gaismu atstarojošiem audumiem. Tajā tiks uzstādīta īpaša tehnika, kas palīdzēs nospēlēt vienreizēju gaismas partitūru. Studijas Dzirnas mākslinieki izdejos jūras dzelmju pārvērtības. Latvijas klausītāju priekšā atkal kopā uzstāsies izcili Krievijas mūziķi – dvīņubrāļi Igoļinski. Simfoniskais un pūtēju orķestris savā krāšņumā un spēkā konkurēs ar jūras valdnieka Neptūna taurēm un Baltijas vēja stabulēm. Koncerta finālā jūs  pārsteigs negaidīta programmas nagla – lielisks džeza šovs!

Ādama Railija Latīņu džeza grupa (The Adam Riley Latin Jazz Group)

Ādams Railijs – bungas un timbales (Adam Riley, Drums and Timbales) Karloss Fuentess – kongas un vokāls (Carlos Fuentes, Congas and Vocal) Kriss Kibls – klavieres (Chris Kibble, Piano) Ričards Eksols – saksofons (Richard Exall, Sax) Endijs Lafons – bass (Andy Lafone, Bass)

The Adam Riley Latin Jazz Group spēlē salsas mūziku un džezu jau desmit gadus. Grupas dalībnieki ir vieni no labākajiem džeza mūziķiem Lielbritānijā.

Ādams Railijs ir pieredzējis salsas atskaņotājs, kurš spēlējis kopā ar tādām lieliskām grupām kā King Salsa un Cubana Bop. Viņš ir arī kompānijasFull Range Productionsvadītājs.

Karloss Fuentess  ir pazīstams britu sitaminstrumentālists.Kopā ar Ādamu un Krisu viņš spēlē grupā King Salsa un uzstājas arī kā dziedātājs.

Kriss Kibls ir viens no pasaules mēroga džeza pianistiem. Viņš ir mācījies pie slavenā Čārlija Palmjēri (Charlie Palmieri) un bijis ansambļu King Salsa un Latin Jazz sextet dalībnieks.

Endijs Lafons uz Lielbritāniju atbraucis no Urugvajas, un tagad viņš ir viens no pazīstamākajiem basistiem. Viņš vada arī savu grupu Negrocan, kas ir īpaši populārā Japānā un Eiropā.

Ričards Eksols  ir satriecošs saksofonists, kurš spēlējis vairākās grupās, arī - Cubanismo. Nesen viņš atgriezies no Eiropas turnejas, kur kopā ar Krisa Bārbera džezbendu  spēlēja svingu un deju mūziku.

 

Video projekcijās tiks izmantoti materiāli no izdevniecības Neputns grāmatas "Jūrmala", paldies izdevniecībai.


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

03.06.2006 plkst. 20:00
Dzintaru koncertzāle

Vasaras sezonas atklāšana. Dzintaru koncertzālei – 70 gadi!
Pirmais koncerts uz atjaunotās skatuves!

Režisors Uģis Brikmanis. Piedalās: deju studija Dzirnas (vadītājs Agris Daņiļevičs), Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (diriģents Aleksandrs Viļumanis), solisti Staņislavs Igoļinskis (klavieres, Krievija) un Vladislavs Igoļinskis (vijole, Krievija), Nacionālo Bruņoto spēku štāba orķestris, Adam Riley Latin Jazz Group no Lielbritānijas.

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011