Pirmdien, 2007.gada 13.augustā pl.19.00
Dzintaru Mazajā koncertzālē
Viņa Augstība Ansamblis
Jazz via Classics
Lorāns Korsija (Laurent Korcia, vijole, Francija), Nemaņja Radulovics (Nemanja Radulovic, vijole, Francija), Olafs Štāls (ģitāra), Artūrs Cingujevs (klavieres)
Francijas pavasari ir nomainījusi Francijas vasara!
Pjacollas un Albēnisa tango, Grapelli un Portāla valšus, Ravela Blūzu, de Faljas Spāņu dejas, kā arī Veņavska, Izaī, Šostakoviča un Bartoka mūziku dažādos un ļoti negaidītos salikumos divām vijolēm, klavierēm un ģitārai atskaņos spoži un talantīgi mūziķi no Francijas un Latvijas.
Krāšņa skaņa, lieliska tehnika, domas precizitāte un šarms tā kritiķi un kolēģi raksturo Lorāna Korsijas spēles stilu.
Divdesmitdivgadīgais vijolnieks Nemaņja Radulovics ir Parīzes Nacionālās konservatorijas (Conservatoire national supérieur de musique et de danse de Paris) absolvents.
Izcilais latviešu altists Olafs Štāls festivālā SUMMERTIME debitēs kā ģitārists!
Pianists Artūrs Cingujevs, rīdzinieks, slavenās Eliso Virsaladzes students Maskavas konservatorijā.