Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

QUADRO NUEVO (world music kvartets, Vâcija)

Piektdien, 2008. gada 16.maijâ, plkst. 20.00                               

Domenikss auto tirdzniecības centrā (Krasta iela, 34. Pieējama ērta stāvvieta)

 

Kā nokļūt? -3,7,9 tramavājs, pietura Katoļu iela

Uzklikšķiniet papildus interaktīvai kartei

 

 

 

QUADRO NUEVO (world music kvartets, Vâcija)                                                     

   

 

 

Mulo Francels (Mulo Francel, saksofons, klarnete, mandolîna, vibrafons)

Roberts Volfs (Robert Wolf, ìitâra)

Andreass Hinterzçers (Andreas Hinterseher, akordeons, vibrandoneons, klavieres)

D.D. Lovka (D.D.Lowka, bass un sitaminstrumenti)

 

Džeza, tango, flamenko, itāļu melodiju, Dalidas un Džo Dasēna repertuāra cienītāji, kā arī visi dzīvespriecīgie un romantiskie cilvēki! Pie jums brauc kvartets QUADRO NUEVO!

 

Viņi spēlē melodisku, jautru, dažkārt viegli melanholisku mūziku, kura ļauj jums pacelties spārnos! Kā izteicies viens no kvarteta faniem: “Nekāda drūmuma, nekādas depresijas – vienīgi tādas melodijas, kuras ir patīkami svilpot, bradājot pa peļķēm saulainā pavasara dienā!”

Kvarteta programmu pamatā ir 20. gadsimta pirmās puses mūzika: itāļu balāde, Parīzes valsis-mizete, tango… Tāds latīno-džezs-šansons! Turklāt daļa no mūzikas ir kvarteta dalībnieku autordarbi.

Dalībnieki – tie ir Mulo Francels, kurš agrāk spēlējis džeza klubos un lielos orķestros; ģitārists Roberts Volfs, kurš sadarbojies ar slaveno Pako de Lusiju; Andreass Hinterzēers – izcils speciālists franču mizetes stila jomā; un D.D. Lovka, kurš bijis pamatu pamats dažādos latīno mūzikas ansambļos.

Kopš savas nodibināšanas 1996. gadā kvartets vairākas reizes kļuvis par Vācijas džeza asociācijas balvas laureātu, bet tā DVD Quadro Nuevo LIVE  2005.gadā saņēma European Phono Award Impala Parīzē.

Šie kaismīgie virtuozi ir ārkārtīgi populāri visā Eiropā un 10 gadu laikā snieguši vairāk nekā 1500 koncertu. Viņi uzstājas lielos festivālu laukumos miljonu pielūdzēju priekšā, uz klubu omulīgajām skatuvēm un tapāt vien – uz ielām.

Kvartets ir spēlējis tādos pazīstamos festivālos kā Montreal Jazz Festival, Internationale Jazzwoche Burghausen, Rheingau Musikfestival, Meraner Musikwochen, Saalfelden Jazztage un Quebec Festival, viesojies Singapūrā, Korejā, Kanādā, Austrālijā, Itālijā, Spānijā, Šveicē, Austrijā, Dānijā, Turcijā…

Ansambļa noslēpums ir aizrautība. Mūziķi atskaņo savus numurus ar sajūsmu,  iemīlējušies savos instrumentos un ar pietāti pret citu kultūru.


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

16.05.2008 plkst. 20:00
Domenikss auto tirdzniecības centrā

QUADRO NUEVO (world music kvartets, Vâcija)
Melodijas, kuras ļauj Jums pacelties spārnos!

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011