Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

WDR Big Band Cologne (Vācija) un Intars Busulis

Sestdien, 2008.gada 27.septembrī pl. 20.00

Lielajā Ģildē

HBF sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā piedāvā -

 

Grammy balvas laureāts (2006, 2007)

WDR Big Band Cologne  (Vācija)

Galvenais diriģents Maikls Abene (Michael Abene)

 

Tas nav vienkārši bigbends no Ķelnes, bet visīstākais sūtnis no Džeza zemes!

  

 

 

Ķelnes bigbends piedāvā dažādu stilu programmas. Strādājot ar savu galveno diriģentu Maiklu Eibinu, ar viesdiriģentiem un viessolistiem, ar komponistiem un aranžētājiem, Ķelnes bigbends ir radījis savu, neatkārtojamu skanošo pasauli, kurā apvienojas džezs un džezam radniecīga mūzika – Latin jazz, world music, fusion, cross-over …

WDR Big Band Cologne kredo – pāri valstu un mūzikas žanru robežām satuvināt dažādas kultūras!  Un tam ir izšķirošā loma programmu koncepcijās un projektu atlasē.

Visas iegūtās balvas atspoguļo starptautisko atzinību, ko Ķelnes bigbenda izcilie mūziķi ir iemantojuši. Un laika gaitā publikas mīlestība tikai vairojas un kļūst stiprāka. Ķelnes bigbenda lieliskais skanējums, līdzīgi koka lapotnei, izaug no katra atsevišķā mūziķa spilgtās personības.

Maikls Eibins – Ņujorkas diriģents, Manhetenas Mūzikas augstskolas džeza kompozīcijas profesors, komponists, aranžētājs, pianists un producents – ir WDR Big Band galvenais diriģents kopš 2004.gada.

Par spējām komponēt un aranžēt mūziku visdažādākajos stilos dažkārt viņu dēvē par mūzikas hameleonu. Viņa paša mūzika ir izaugusi gan no pamatīgām zināšanām, gan iedvesmas.  Līdzās balvām, ko maestro ir saņēmis kopā ar savu kolektīvu, viņš ne reizi vien ir ticis nominēts  Grammy balvai kā aranžētājs. Darbs ar tādu starptautiski atzītu kolektīvu, kāds ir Ķelnes bigbends ar tā izcili talantīgajiem solistiem, viņam ir gan īpaša balva, gan sava veida pārbaudījums.

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

27.09.2008 plkst. 20:00
Lielā Ģilde

WDR Big Band Cologne (Vācija) un Intars Busulis
Tas nav vienkārši bigbends no Ķelnes, bet visīstākais sūtnis no Džeza zemes!

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011