Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

I Virtuosi del teatro alla Scala (kamerorķestris, Itālija)

Rīgas debija

Pirmdien, 2009.gada 6.aprīlī pl.20.00

Latvijas Nacionālajā operā

   

 

I Virtuosi del teatro alla Scala  (kamerorķestris, Itālija)

 

Frančesko di Roza ( Francesco Di Rosa, oboja) 

Fabricio Meloni (Fabrizio Meloni, klarnete)  

 

Programmā – V.A. Mocarta skaņdarbi, kā arī itāļu komponistu fantāzijas un variācijas par Bellīni, Doniceti un Verdi operu tēmām

 

 

 

La Scala ir opermākslas Meka un simbols. Nav tāda dziedātāja, kurš nesapņotu dziedāt uz šīs skatuves. Vai vienkārši uzkāpt uz tās! Teātrim La Scala  nav savu pastāvīgo solistu, tāpēc Rīgā mēs sagaidīsim nevis dziedātājus, bet slavenā teātra orķestri, precīzāk – kamerorķestri, kas tika dibināts pavisam nesen, taču, pateicoties mūziķu meistarībai un sadarbībai ar izciliem mūsdienu diriģentiem, jau kļuvis slavens kā patstāvīgs ansamblis.

Neaizmirsīsim, ka šie mūziķi regulāri spēlē operu izrādēs, tādēļ viņu repertuārs ir neaptverams! Viņiem tomēr pietiek gan spēka, gan vēlmes, lai atskaņotu instrumentālus divertismentus, serenādes, baroka un klasicisma laikmeta koncertus, mūsdienu komponistu skaņdarbus un… operu transkripcijas, jo no operas nekur tālu neaizmuksi!

Šis orķestris ar panākumiem ir muzicējis labākajos itāļu teātros un tādos festivālos kā Festival di Torrechiara, kas veltīts operas dīvai Renātai Tebaldi, un Boloņas festivālā, kur kopā ar orķestri uzstājās brīnišķīgā dziedātāja Barbara Fritoli (ar viņu I Virtuosi del teatro alla Scala ierakstu firmā SONY ir ieskaņojuši savu pirmo albūmu, kas klajā nāks šopavasar).

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

06.04.2009 plkst. 20:00
Latvijas Nacionālā opera

I Virtuosi del teatro alla Scala (kamerorķestris, Itālija)
Programmā – V.A. Mocarta skaņdarbi, kā arī itāļu komponistu fantāzijas un variācijas par Bellīni, Doniceti un Verdi operu tēmām

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011