Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Endrū Stoups (Andrew Staupe, klavieres, ASV)

 

Trešdien, 2010.gada 14.aprīlī pl.19.00

Mazajā ģildē

 

Holandes Starptautiskās muzikālās sesijas (TIHMS) iepazīstina ar

klasiskās mūzikas interpretu jauno paaudzi!

 

Endrū Stoups (Andrew Staupe, klavieres, ASV)

 

 

Programmā  –  Skarlati, Ravela, Šopēna, Rahmaņinova, Godāra mūzika

 

 

Jaunu zvaigžņu vārdi pastāvīgi parādās pie klasiskās mūzikas debesjuma. Tur visiem atrodas vieta – lai tikai būtu dzirksts dvēselē.

Taču mūziķa karjera ir atkarīga ne no talanta vien. Tādēļ Holandes Starptautiskās muzikālās sesijas (The International Holland Music Sessions) –  viena no pasaules vadošajām organizācijām, kas palīdz jaunajai paaudzei –  meklē talantīgus jauniešus, piedāvā viņiem iespēju realizēt sapņus un parādīt sevi uz starptautiskās skatuves.

Kopš 1988.gada Holandes Starptautisko muzikālo sesiju aktivitāšu bāze ir meistarklases un Vasaras akadēmija Bergenā, kur jaunie talanti intensīvi mācās pasaulslavenu mākslinieku un pedagogu vadībā.

          Pēc Holandes Starptautisko muzikālo sesiju vadītāju domām skatuviskā pieredze ir karjeras pamatelements. Jaunie interpreti uzstājas Eiropas un ASV lielākajos centros. Šo pilsētu sarakstā ir Amsterdama, Berlīne, Bostona, Bratislava, Bukareste, Budapešta,  Klīvlenda, Helsinki, Hjūstona, Londona, Losandželosa, Maskava, Ņujorka, Parīze, Filadelfija, Prāga, Rīga, Sanktpēterburga, Sofija, Stokholma, Tallina, Viļņa, Varšava…

Īpaši apdāvināti jaunie mūziķi, kuri mācījušies Vasaras akadēmijā un nonākuši līdz lielajam finālam, saņem uzaicinājumu uzstāties solokoncertā uz Amsterdamas slavenās koncertzāles Concertgebouw skatuves. Vairāki dalībnieki pēc  Vasaras akadēmijas uzstājas arī koncertu sērijās New Masters on Tour Amsterdamā, Bratislavā, Bukarestē, Budapeštā, Helsinkos, Maskavā, Prāgā, Rīgā, Sanktpēterburgā, Stokholmā, Tallinā, Viļņā, Varšavā.

 

Endrū Stoups (1984) ir  mācījies Minesotas universitātē un šobrīd turpina studijas Hjūstonā (Rice University). 

2000.gadā viņš debitēja, atskaņojot Rahmaņinova Otro klavierkoncertu kopā ar Kenvudas kamerorķestri.

Kopš 2003.gada jaunais pianists ir piedalījies vairākos konkursos ASV un allaž tajos uzvarējis. Viņa spožais talants īpaši spilgti atklājas romantiskās mūzikas interpretācijās – tā notika arī tad, kad kopā ar Minesotas orķestri viņš atskaņoja Rahmaņinova Pirmo klavierkoncertu un Lista Otro klavierkoncertu.

Pēc veiksmīgas piedalīšanās Holandes Starptautisko muzikālo sesiju Vasaras akadēmijā jaunais pianists tika uzaicināts spēlēt starptautiskās turnejas New Masters on Tour 2009/2010 ietvaros.


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

14.04.2010 plkst. 19:00
Mazajā ģildē

Endrū Stoups (Andrew Staupe, klavieres, ASV)
Programmā – Skarlati, Ravela, Šopēna, Rahmaņinova, Godāra mūzika

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011