Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Eiropas Savienības Baroka Orķestris

Piektdien, 2010.gada 23. jūlijā pl.19.00
Rīgā, Sv. Jāņa baznīcā

 

Sestdien, 2010.gada 24. jūlijā pl.16.00
Cēsīs, Sv. Jāņa baznīcā


Eiropas Savienības Baroka Orķestris

 

Diriģents Larss Ulriks Mortensens

 

Programmā – Vivaldi, Albinoni, Lokatelli u.c.

 

 

 

 

 

 

Pēc 2008. gada triumfālā koncerta orķestris atkal steidzas uz Latviju!

Mūzikā, tāpat kā jebkurā citā profesijā, pārēja no mācībām uz praksi ir grūtākais solis. Lai strādātu izcilā orķestrī, mūziķim ir jābūt pieredzējušam profesionālim. Taču kā par tādu kļūt, ja tu nestrādā izcilā orķestrī? Eiropas Savienības Baroka  orķestris (ESBO) risina šo problēmu, padarot neiespējamo par iespējamu.

 

Orķestris saņem Eiropas Savienības finansējumu Eiropas Savienības talantīgāko mūziķu atbalstam un tālākai izglītībai. Katru gadu ESBO aicina 100 talantīgus baroka mūziķus no visas Eiropas piedalīties trīs dienu ilgā konkursā. Veiksmīgākie kandidāti kopā pavada pusgadu – pasaules labāko baroka mūzikas meistaru vadībā mēģinot un sniedzot koncertus visā Eiropā un aiz tās robežām. Līdz šim ESBO savu misiju ir pildījis tik veiksmīgi, ka bijušie ESBO dalībnieki šobrīd ir katrā nozīmīgā profesionālā baroka ansamblī visā pasaulē – tādos kā The Amsterdam Baroque Orchestra, Les Musiciens du Louvre, English Concert, Europa Galante, Academy of Ancient Music, La Petite Bande, The King's Consort, Concerto Copenhagen and Les Arts Florissants.

Pasaulē atzītais baroka mūzikas interprets, klavesīnists un diriģents  Larss Ulriks Mortensens ir ESBO mākslinieciskais vadītājs un diriģents. Viņa ieguldījums pasaules mūzikas kultūrā 2007.gadā ir novērtēts ar prestižo Leonijas Soningas mūzikas balvu (šīs balvas saņēmēju vidū ir Igors Stravinskis, Olivjē Mesiāns, Jo-Jo Ma, Anne Sofija Mutere, Džons Eliots Gārdiners, Alfrēds Brendels). Pašlaik Mortensens ir Concerto Copenhagen mākslinieciskais vadītājs, kā arī regulāri diriģē izrādes Karaliskajā Kopenhāgenas operteātrī. Mortensenam ir plaša diskogrāfija, un viņa ieraksti saņēmuši neskaitāmus apbalvojumus, to vidū – Cannes Classical Award un Grammy.

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

24.07.2010 plkst. 16:00
Cēsīs, Sv. Jāņa baznīcā

Eiropas Savienības Baroka Orķestris
Diriģents Larss Ulriks Mortensens. Programmā – Vivaldi, Albinoni, Lokatelli u.c.

 

23.07.2010 plkst. 19:00
Rīgas Sv. Jāņa baznīca

Eiropas Savienības Baroka Orķestris
Diriģents Larss Ulriks Mortensens. Programmā – Vivaldi, Albinoni, Lokatelli u.c.

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011