Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Nakts lūgšana

 

Piektdien, 2011.gada 9.decembrī, pl. 20.00

Sv.Jāņa baznīcā

Nakts lūgšana

 

Latvijas Radio koris (diriģents Sigvards Kļava) un Ramons Jaffē (čells)

  

 

Koncerts NAKTS LŪGŠANA festivāla Winterfest repertuārā ir kļuvis jau par tradīciju. Jaunā programma būs atklājums kā mūzikas pazinējiem, tā visiem mūzikas draugiem. Diriģents Sigvards Kļava ir pārliecināts, ka publika novērtēs gan pašas skaņas – brīnumainās matērijas – skaistumu,  gan klusumu, kas baznīcas akustikā maina savu nokrāsu un mirgo kā sveču liesmiņas. Tas būs ne vien neparasts koncerts, bet arī īpaša ceremonija, kas gada tumšākajā laikā katram klausītājam ļaus saredzēt dvēseles iekšējo gaismu, kura sasilda un dāvā cerību.

Visā pasaulē slavenais Latvijas Radio koris kopā ar čella spēles meistaru Ramonu Jaffē atzīmēs izcilās skaņrades Sofijas Gubaiduļinas 80. dzimšanas dienu, kā arī pirmatskaņos talantīgās komponistes Santas Ratnieces nupat radītu jaundarbu. Abas autores savus opusus rakstījušas ar Svētā Asīzes Franciska  (1182—1226) tekstiem, kuros viņš pazemīgi slavē Radītāja darbus.

Mūzika, kuru dzirdēsit, varbūt palīdzēs rast atbildi uz tiem lielajiem jautājumiem, kurus uzdod pati dzīve.  Jau kopš viduslaikiem un Renesanses laikmeta cilvēku aizvien nodarbina domas par to, kādēļ viņš ir nācis šajā pasaulē, kā vārdā viņš dzīvo un ko viņš atstās pēcnācējiem…


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

09.12.2011 plkst. 20:00
Rīgas Sv. Jāņa baznīca

Nakts lūgšana
Latvijas Radio koris (diriģents Sigvards Kļava) un Ramons Jaffē (čells)

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011