Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

SEVEN KINGS (čigānu mūzikas ansamblis, Francija)

 

Ceturtdien, 2014.gada 3. Jūlijā pl. 19.30

Dzintaru koncertzālē

 

 

SEVEN KINGS (čigānu mūzikas ansamblis, Francija)

 

 

SEVEN KINGS ir čigānu mūzikas ansambļa GIPSY KINGS jaunā paaudze. Šie jaunieši ar zelta balsīm ne vien turpina savu slaveno vecāku ceļu un sacenšas ar viņiem, bet meklē arī savus ceļus. Un tas viņiem lieliski izdodas.

Ansambļa SEVEN KINGS repertuāra pamatā ir labākais no GIPSY KINGS repertuāra, kā arī jaunas dziesmas. Tādējādi SEVEN KINGS apvieno čigānu mūzikas pagātni un tagadni. Dažkārt mākslinieki ieskatās arī nākotnē.

Šīs dziesmas ir komponētas flamenko stila un popmūzikas ietekmē. Reizēm mēs dzirdam rumbu vai salsu. Patiesībā viņu oriģinālais stils nāk no čigānu flamenko, kas ir čigānu rapsodijas un spāņu flamenko kombinācija. Ansambļa ugunīgais un virtuozais priekšnesums liek klausītājiem sajust (varbūt arī sevī) čigānu kultūras saknes, kas atrodamas Spānijas dienvidu daļā, precīzāk – Seviļā un Granādā. Ir zināms, ka viens no Spānijas ekonomiski visvājāk attīstītajiem rajoniem ir dāvinājis cilvēcei flamenko, vēršu cīņas un neatkārtojamo mauru arhitektūru.

Ansambļa SEVEN KINGS mūziķi runā franciski, bet dzied čigāniski – viņu dzimtā valoda ir spāņu, franču un katalāņu valodas sajaukums. SEVEN KINGS ieved spožā, kaisles pilnā, dziļā, dāsnā, vienreizējā flamenko pasaulē, no kuras negribas atgriezties.

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

03.07.2014 plkst. 19:30
Dzintaru koncertzāle

SEVEN KINGS (čigānu mūzikas ansamblis, Francija)
Ansambļa THE GIPSY KINGS jaunā paaudze

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011