Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Kamermūzikas vakars. Ceļojumu gadi

 

Ceturtdien, 2014.gada 7.augustā pl.19.00

Jūrmalas pilsētas muzejā

 

Kamermūzikas vakars

Ceļojumu gadi

 

Egils Siliņš (bass)

Andrejs Osokins (klavieres)

Inna Davidova (klavieres)

 

Programmā: J.S. Bahs, A.Maskats (kompozīcijas Kazbegi,Tsminda Sameba  pasaules pirmatskaņojums),  F.Šūberts,  M.Ravels,  R. Štrauss (atzīmējot komponista 150.gadskārtu)

  

Daudzas sezonas pēc kārtas, jau kopš 1998.gada, Hermaņa Brauna fonds klausītājiem ir dāvājis koncertus ciklā Pilsētai un pasaulei. Tajos ir piedalījušies mākslinieki, kuri savulaik mācījušies Rīgā, taču, no dzimtās ligzdas izlidojuši, iekarojuši pasauli – Rietumus un Austrumus, Vīni un Novosibirsku, Ņujorku un Sanktpēterburgu… Mēs turpinām šo dziļo un skaisto ideju, atklājot jaunu koncertciklu Ceļojumu gadi.

 

Jūrmalas pilsētas muzejs ir viena no brīnišķīgākajām vietām Latvijā. Tas ir vienīgais muzejs, no kura dažu minūšu laikā var nokļūt līdz upei (ejot pa kreisi) un jūrai (ejot pa labi). Turklāt šeit lieliski kopā dzīvo dažādi mākslas veidi –  gan mūsdienu mākslinieku izstādes, ko rīko pats muzejs, gan muzikālo kinofilmu seansi ARTISSIMO CINEMA, ko sava vasaras festivāla ARTISSIMO ietvaros rīko Hermaņa Brauna fonds, gan tagad klāt nākušie kamermūzikas koncerti.

Šajā festivāla vasarā aicinām jūs uz diviem  kamermūzikas koncertiem Ceļojumu gadi. Talantīga jaunatne un meistari-metri – tā varētu dēvēt šo koncertu dalībniekus.

Lieliskais vijolnieks Dāvids Liskers pārstāv ASV mūziķu jauno paaudzi, bet ne mazāk lieliskais pianists Andrejs Osokins – Latvijas mūziķu jauno paaudzi. Viņi abi jau ir daudz sasnieguši, un daudz sasniegumu viņus gaida nākotnē!

Nevar sacīt, ka mūsu pieredzes bagātie meistari dzīvo tikai ar saviem kādreizējiem panākumiem. Arī viņi pastāvīgi pilnveido savu meistarību. Bijusī rīdziniece Valentīna Gotlība, kas šobrīd ir viena no cienījamākajām profesorēm ASV, skatuvi nav pametusi. Viņas kamermūziķes talants dara brīnumus.  Egila Siliņa un Innas Davidovas duets ļaus atcerēties gan abu mākslinieku iepriekšējos koncertus, gan piedāvās publikai jaunus darbus, kas īpaši sagatavoti šim vakaram. To vidū dzirdēsit reti atskaņoto Morisa Ravela vokālo ciklu „Dona Kihota dziesmas”, kas atklāj mūžīgā ceļotāja un  lielas dvēseles cilvēka tēlu. Savukārt Andrejs Osokins piedāvās latviešu komponista Artura Maskata kompozīcijas Kazbegi,Tsminda Sameba pasaules pirmatskaņojumu, kurā autors jūsmīgi uzlūko senu Gruzijas baznīcu – arhitektūras pieminekli un mums tik tālas zemes vēstures liecinieci.

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

07.08.2014 plkst. 19:00
Jūrmalas pilsētas muzejā

Kamermūzikas vakars. Ceļojumu gadi
Programmā: J.S. Bahs, A.Maskats (kompozīcijas Kazbegi,Tsminda Sameba pasaules pirmatskaņojums), F.Šūberts, M.Ravels, R. Štrauss (atzīmējot komponista 150.gadskārtu)

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011