Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

STEFANO DI BATTISTA JAZZ QUARTET (džeza kvartets, Itālija)

 

Trešdien, 2014.gada 5.novembrī pl.19.00

Lielajā ģildē

 

Ziemas festivāla WINTERFEST atklāšana

 

STEFANO DI BATTISTA (Stefano di Batista, saksofons, Itālija)

un

džeza kvartets (Itālija)

 

programmā  SIEVIETES ZEME (WOMAN’S LAND)

Atslēgas vārds viņa spēlei ir enerģija. Tā pārņem savā varā ikvienu, kurš klausās šo mūziķi – vienu no izcilākajiem Eiropā. Šī enerģija pārņēma arī Innu Davidovu, kad viņa pirmoreiz dzirdēja Stefano spēli Parīzē. Toreiz Inna sev apsolīja uzaicināt viņu piedalīties festivālā WINTERFEST. Un nu arī mums būs iespēja pieredzēt Stefano di Batistas mūzikas mīlestību, viņa neticamo enerģiju un sirdsdegsmi. 

Itāļu saksofonists un komponists Stefano di Batista,  slavenā Čārlija Pārkera sekotājs, ar izcilību absolvējis Romas konservatoriju, 1994. gadā ieradās Parīzē, kur tūliņ iemantoja virtuoza slavu. Viņš sadarbojās ar perkusionistu un komponistu Aldo Romano, kļuva par Nacionālā džeza orķestra zvaigzni un pēc tam spēlēja Mišela Petručāni džeza sekstetā. 1997.gadā Stefano izveidoja savu kvintetu un laidā klajā pirmo albumu VOLARE. Viņai karjerai tas bija spožs sākums, kam sekoja pasaules turnejas, ieraksti, balvas, līgums ar Blue Note…

          Rīgā Stefano atskaņos savu programmu SIEVIETES ZEME. Tas ir veltījums viņa mūzām un reizē – visām sievietēm, kuru skaistumu, būdams īstens itālis, viņš pielūdz. Viņa mūzas ir izcilas pagājušā gadsimta personības: „Ella” – dziedātāja Ella Ficdžeralda, „Valentīna” – pirmā sieviete-kosmonaute Valentīna Tereškova un „Mollija” – Džeimsa Džoisa romāna „Uliss” varone Mollija Blūma … Arī  Lara Krofta un Koko Šanele! Tas būs tradicionālais džezs, kas sniegs jums baudu, darīs vakaru skaistu un piepildīs to ar dzīvesprieku. 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

05.11.2014 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

STEFANO DI BATTISTA JAZZ QUARTET (džeza kvartets, Itālija)
programma: SIEVIETES ZEME (WOMAN’S LAND)

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011