Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Galā „VIVA KALMAN!”

 

Trešdien, 2015.gada 5. augustā pl. 19.00

Dzintaru koncertzālē

Festivāla ARTISSIMO noslēguma koncerts

Galā „VIVA KALMAN!”


 
 

Ungārijas un Latvijas sadarbības projekts, kurā piedalīsies Budapeštas Operetes teātra 12 spožākie solisti un 12 dejotāji, ka arī  Latvijas Nacionāla Simfoniska orķestra makslinieki!

Šovs ir veltīts Imres Kalmana operetei “SILVA”, kura pirmoreiz bija uzvesta tieši pirms 100 gadiem!

Nemirstīgas melodijas, asprātība un draiskums, burvīgas balsis un elegantas kleitas – tas viss ir GALA “VIVA KALMAN!”

Festivāla Artissimo 2015 noslēgums būs neaizmirstams! 5.augusta vakars Dzintaru koncertzālē pilnībā tiks veltīts žanram, kas mūsu valstī ir ļoti mīlēts – OPERETEI. No Budapeštas, no dižā Imres Kālmāna (Emmerich/Imre Kálmán) dzimtenes, pirmo reizi uz Latviju brauc vecākais un slavenākais ungāru muzikālās komēdijas teātris Budapesti Operettszínház, turklāt – pilnā sastāvā: ar orķestri Kristiāna Balašas (Krisztián Balassa) vadībā, ar baleta trupu un, saprotams, ar labākajiem solistiem.

 

Krāsainā un greznā izrāde Viva Kalman!, ko iestudējis KERO (Miklošs Gābors Kerēņi/ Miklós Gábor Kerényi – meistars, kura darbus Rīgas skatītāji iepazina Sanktpēterburgas Valsts muzikālās komēdijas teātra triumfālajās viesizrādēs), būs vairāk nekā galā koncerts skatuves tērpos: režisors lielu uzmanību velta izrādes vizuālajai pusei – gaismai, dekorācijām, kostīmiem, specefektiem.

 

Un tomēr šo ilgi gaidīto svētku galvenā varone būs mūzika: nemirstīgās melodijas no „Grāfienes Māricas”(Gräfin Mariza), „Cirka princeses”(Die Zirkusprinzessin) un „Bajadēras”(Die Bajadere); labākie numuri no nevīstošās „Silvas”(Sylva / Die Csardasfürstin), kurai šogad ir atzīmējama simtgade; bet arī tas vēl nav viss! Ungāru mākslinieki publikas acu priekšā pāršķirstīs visvaldzinošākās Franca Lehāra (Franz Lehár), Paula Abrahama (Paul Abraham), Jenē Huskas (Jenö Huszka) un Alberta Sirmai (Albert Szirmai) operešu lappuses. Ārijas un dueti, valsis un čardašs, aizrautība un maigums, intriga un laimīgas beigas – to visu augustā dāsni dāvā Artissimo un Budapesti Operettszínház.

 

 

  


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

05.08.2015 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

Galā „VIVA KALMAN!”
Nemirstīgas melodijas, asprātība un draiskums, burvīgas balsis un elegantas kleitas – tas viss ir GALA “VIVA KALMAN!”

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011