Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

MŪZIKA DVĒSELEI

  

Piektdien, 2016.gada 8.jūlijā pl. 19.00

Dubulti, Evaņģēliski luteriskā baznīcā (Baznīcas ielā, 13)

 

MŪZIKA DVĒSELEI

 

  

 

Glasperlenspiel Sinfonietta  (Igaunija)

diriģents Andress Mustonens 
Daniils Bulajevs (vijole)
 

 

Programmā  A. Vivaldi "Gadalaiki", Haidns, Mocarts u.c.

Hermaņa Brauna Fonds aicina uz vienu no brīnišķīgākajiem šīs vasaras koncertiem!

 

Koncertā „Mūzika dvēselei” viss ir skaists: gan Dubultu romantiskā baznīca – Jūrmalas arhitektūras pērle, gan programma, kurā iekļauti divi koncerti no Vivaldi „Gadalaiku” cikla un divi – no Pjacollas komponētajiem, kā arī Vivaldi Simfonija ar vijoles un čella solo un Bokerīni Ceturtā simfonija La Casa del Diavolo, gan mūziķi, kuri rotātu ikvienu pasaules skatuvi.

 

Koncerta galvenais varonis būs divpadsmitgadīgais vijolnieks Daniils Bulajevs – brīnumbērns, ar kuru saistītas visdrosmīgākās Latvijas cerības. Savu pirmo laureāta titulu Daniils iekaroja piecu gadu vecumā, bet septiņu gadu vecumā debitēja, spēlējot kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri. Pastāvīgi pilnveidojot savu meistarību, pārsteidzot ne vien ar apbrīnojamu spēles tehniku, bet arī ar briedumu un emocionāli un intelektuāli piepildītām interpretācijām, jaunais mākslinieks aug acu priekšā publikai, kura vērīgi un ar mīlestību seko viņa tapšanai par profesionāli. Daniila jaunāko sasniegumu vidū ir uzvara Pirmajā Starptautiskajā Mocarta jauno mūziķu konkursā Ķīnas pilsētā Žujahā (2015).

 

Vēl viens koncerta „Mūzika dvēselei” solists – igaunis Āre Tammesalu, Eiropā pazīstams un visai pieprasīts čellists. Bet pie diriģenta pults koncerta klausītāji redzēs Andresu Mustonenu – spilgtu un aizrautīgu mūziķi, kurš iemantojis labu slavu visā pasaulē. Uz Jūrmalu viņš atbrauks kopā ar vienu no saviem lolojumiem – kamerorķestri Glasperlenspiel (ex –Tallinn Sinfonietta), kas ir pazīstams ne vien ar sešus gadsimtus aptverošu mūzikas repertuāru, bet arī ar ārkārtīgi dzīvīgu un ekspresīvu spēles manieri.

 

„Mūzika dvēselei” 8.jūlijā pl.19 Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā ir koncerts, kuru nedrīkst palaist garām!

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

08.07.2016 plkst. 19:00
Dubulti, Evaņģēliski luteriskā baznīcā (Baznīcas ielā, 13)

MŪZIKA DVĒSELEI
Programmā A. Vivaldi, Haidns, Mocarts u.c.

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011