Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

TIKŠANĀS AR MEISTARU

 

Sestdien, 2016.gada 4. jūnijā pl.16.00

Jūrmalas pilsētas muzejā

 

TIKŠANĀS AR MEISTARU

 

Pirmoreiz ARTISSIMO festivāla ietvaros īpašais piedāvājums mūsu klausītājiem – iespēja tikties ar pasaulslaveniem mūziķiem!

Šoreiz tiksimies ar leģendāro čellistu MIŠU MAISKIUz tikšanos ar Maiski!

 

Hermaņa Brauna fonds atver jaunu lappusi savā vēsturē – ciklu „Tikšanās ar Meistaru”, kas klausītājiem piedāvās iespēju tuvāk iepazīties ar māksliniekiem nevis tradicionālajā koncerta gaisotnē, bet uzticēšanās pilnas sarunas laikā.

 

Cikla pirmais varonis būs Rīgā dzimušais pazīstamais čellists Miša Maiskis – cilvēks ar spilgtu un neparastu likteni. Mācības pie diviem diženajiem - Mstislava Rostropoviča un Grigorija Pjatigorska, lauri Starptautiskajā Čaikovska konkursā 1966.gadā un arests 1970.gadā, Butirku cietums un pārsūtīšana, darbs celulozes kombinātā un psihiatriskā slimnīca, emigrācija 1973.gadā un fantastiska starptautiskā karjera, Domeniko Montaņjanas instruments un Iseja Mijakes skatuves tērpi, enģeliski skaisti un muzikāli apdāvināti bērni… Mišas Maiska biogrāfija ir neizsmeļama aka, kurā vissvarīgākais, protams, ir viņa radošais darbs!

 

Festivālā ARTISSIMO Miša Maiskis uzstāsies  4.jūnijā, Jūrmalas pilsētas muzejā atklājot ciklu „Tikšanās ar Meistaru”, un 5.jūnijā, Dzintaru koncertzālē kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un diriģentu Aleksandru Vederņikovu atskaņojot Eduāra Lalo Čella koncertu.

 

Cikls „Tikšanās ar Meistaru” festivālā ARTISSIMO notiek, pateicoties Jūrmalas pilsētas un fonda „Atklātā pasaule” atbalstam.Ņemot vērā ierobežotu vietu skatu, lūdzam pieteikties savlaicīgi mūsu mājaslapā!

 

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

04.06.2016 plkst. 16:00
Jūrmalas Pilsētas Muzejā

TIKŠANĀS AR MEISTARU
Pirmoreiz ARTISSIMO festivāla ietvaros īpašais piedāvājums mūsu klausītājiem – iespēja tikties ar MIŠU MAISKI!

Vietas nav numurētas!

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011