Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Hermaņa Brauna Fonda 19. dzimšanas diena!

JANOSKA ENSEMBLE (klavieru kvartets, Slovākija/ Austrija)

 

Pirmdien, 2017.gada 13.februārī pl.19.00

Lielajā ģildē

 

Hermaņa Brauna Fonda 19. dzimšanas diena

JANOSKA ENSEMBLE  (klavieru kvartets, Slovākija/ Austrija)

 

No klasikas līdz džezam Janoska stils ir kā svaiga gaisa malks!

JANOSKA ENSEMBLE  ir neskaitāmu balvu ieguvējs starptautiskos konkursos. Šī lieliskā četrinieka interesantās programmas un aizraujošais sniegums  saista dažāda vecuma un gaumes mūzikas mīļotājus.  

Kvartets ir spēlējis pasaules labākajās koncertzālēs – tādās kā Ņujorkas Carnegie Hall, Tokijas Suntory Hall, Londonas  Royal Albert Hall, Berlīnes filharmonija, Sidnejas opera un Vīnes Musikverein. Kopā ar JANOSKA ENSEMBLE  ir uzstājušies tādi korifeji kā Bobijs Makferins, B.B. Kings, Pako de Lusija. Angelika Kirhšlāgere, Felisitija Lota un pat… Končita Vursta.

Kvartetā JANOSKA ENSEMBLE spēlē trīs brāļi – Ondrejs, Františeks un Romans, kā arī viņu brālēns Jūliuss. Viņi visi ir dzimuši Bratislavā, šobrīd dzīvo Vīnē un ar mūziku nodarbojas kopš bērnības,  jo ir uzauguši mūziķu ģimenē. Ondrejs un Romans par savu instrumentu ir izvēlējušies vijoli, Františeks – klavieres un Jūliuss – kontrabasu (viņiem ir bijuši ļoti labi skolotāji: Boriss Kušnirs, Pāvels Verņikovs, Pēters Čermans un Aloizs Pošs). Visi četri ir izcili solisti, bet, spēlējot ansamblī, viņu kopīgais talants četrkāršojas. 

Viņus vieno gan radniecīgas saites, gan, galvenokārt, mērķa redzējums. Būdami virtuozi un improvizācijas meistari, viņi spēj paplašināt sava daudzveidīgā repertuāra robežas no populāras klasikas līdz pašu komponētiem skaņdarbiem un izgudrot vienreizējus aranžējumus dažādos žanros, ieskaitot džezu, tango un popmūziku. Viņu stils ir tik savdabīgs, ka jau ir nodēvēts par „ Janoska stilu”.

Ansamblis ir piedalījies tādos projektos kā Projekt Hollywood in Vienna ar Lalo Šifrina un Deivida un Rendija Ņūmenu mūziku, kā arī projektā  Rojo Tango ar Ervina Šrota piedalīšanos Zalcburgas festivālā un Vīnes operā.

Reizi gadā ansamblis kopā ar Ford  kompāniju organizē labdarības koncertu TV maratonam Licht ins Dunkel, kas notiek Ešterhāzi pils Haidna zālē Eizenštatē un kurā piedalās pasaulslavenas zvaigznes. 

JANOSKA ENSEMBLE dalībnieki ir jauni, talantīgi un dzīvespriecīgi, viņi saprot, ka mūzika ir tieša saikne starp cilvēkiem un spēj darīt brīnumus.


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

13.02.2017 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Hermaņa Brauna Fonda 19. dzimšanas diena!

JANOSKA ENSEMBLE (klavieru kvartets, Slovākija/ Austrija)

No klasikas līdz džezam Janoska stils ir kā svaiga gaisa malks!

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011