Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

“VIVA OPERETTA!”

 

Trešdien, 2017.gada 5. jūlijā pl. 19.00

Dzintaru koncertzālē

“VIVA OPERETTA!”


Nemirstīgas melodijas, asprātība un draiskums, burvīgas balsis un elegantas kleitas – tas viss ir “VIVA OPERETTA!”

Tatarstānas valsts Simfoniskais orķestris Aleksandra Sladkovska vadībā kopā ar Latvijas un Krievijas spožākiem  māksliniekiem 5.jūlija vakaru Dzintaru koncertzālē pilnībā veltīs žanram, kas mūsu valstī ir ļoti mīlēts – OPERETEI.

 

Sonora Vaice (soprāns),

Maskavas opernamu solisti:

Jevgēnija Afanasjeva (soprāns)

Natālija Petrožiсka (soprāns)
Larisa Andrejeva (mecosoprāns)

Dmitrijs Zujevs (tenors)
Ivans Vikulovs (baritons)

Pavels Ivanovs (basbaritons)

 

Kas var būt brīnišķāks par opereti? Tā ir radīta mīlestībai. Komponisti dāvā operetei savas labākās melodijas, bet libretisti – visasprātīgākos dialogus. Visas primadonnas šeit ir kā izmeklētas – skaistules. Viņas ne vien lieliski dzied, bet arī teicami dejo, un nevienai no viņām nenākas finālā mirt: operete ir saulains žanrs – aizrautīgs, jautrs, laimīgs.

 

Par to, cik daudz darba māksliniekiem ir nepieciešams ieguldīt, lai vissarežģītākās ārijas skanētu viegli, gluži kā estrādes hiti, klausītāji varētu arī nenojaust. Taču droši vien viņi pratīs novērtēt visaugstāko atskaņojuma kvalitāti, kad 5.jūlijā uz Dzintaru koncertzāles skatuves izies lieliski mūziķi: Tatarstānas Republikas Valsts simfoniskais orķestris Krievijas Tautas mākslinieka Aleksandra Sladkovska vadībā, Staņislavska un Ņemiroviča-Dančenko Maskavas Akadēmiskā muzikālā teātra vadošie solisti, starptautisku konkursu laureāti Jevgēņija Afanasjeva, Natālija Petrožicka, Larisa Andrejeva un Dmitrijs Zujevs, Maskavas Operetes teātra solisti Ivans Vikulovs un Pāvels Ivanovs, kā arī Latvijas Nacionālās operas zvaigzne Sonora Vaice!

 

Svētku gala koncertam „VIVA OPERETTA!” viņi ir izvēlējušies visiedvesmojošākās lappuses no Johana Štrausa, Imres Kālmāna un Franca Lehāra operetēm. Vakars būs neaizmirstams!


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

05.07.2017 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

“VIVA OPERETTA!”
Tatarstānas valsts Simfoniskais orķestris Aleksandra Sladkovska vadībā kopā ar Latvijas un Krievijas spožākiem māksliniekiem 5.jūlija vakaru Dzintaru koncertzālē pilnībā veltīs žanram, kas mūsu valstī ir ļoti mīlēts – OPERETEI.

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011