Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

THE ORIGINAL BLUES BROTHERS BAND (ASV)

 

Ceturtdien, 2017. gada 24.augustā pl.19.00

Dzintaru koncertzālē

 

ARTISSIMO festivāla noslēguma vakars
THE ORIGINAL BLUES BROTHERS BAND (ASV)

 

Īpašais pārsteigums džeza, blūza un rokenrola gardēžiem!

Šis ir pasaulē labākais blūza šovs. Īsta šovbiznesa leģenda. Amerikāņu kulta grupa, kura mūzikas Olimpa virsotnē nokļuva 1980.gadā, tūliņ pēc tam, kad uz ekrāniem bija nonācis Džona Lendisa komēdijmūzikls The Blues Brothers („Brāļi Blūzi”) un ieraksti grupas debijas platei Briefcase Full of Blues („Blūziem pilns portfelis”), kas ASV ieguva platīna statusu. Pēc diviem gadiem grupa piedzīvoja lielu triecienu: 33 gadu vecumā no dzīves aizgāja viens no tās dibinātājiem, kinoaktieris un mūziķis Džons Beluši, viņš arī „Džeks Blūzs”. Taču izrādījās, ka īstens blūzs allaž atdzimst – pat no neatgriezeniska zaudējuma pelniem. Šodien The Original Blues Brothers Band varenajā, vienotajā ierindā uzstājas gan tie, kuri tajā bijuši no sākta gala, gan tie, kuri pieauguši ar The Blues Brothers mūziku. Visu kontinentu koncertlaukumos šie mākslinieki tiek gaidīti ar prieku un pazīti no pirmā acu skata, pirmās skaņas.

 

Tumšas brilles, korekti skatuves tērpi, klasiskas cepures, kaklasaites. Firmas gaita un noslīpēti žesti. Nevaldāms draivs, fantastiska ritma izjūta, neticams humors un milzīgs skatuves valdzinājums. Tas viss ir pasaulē vispieprasītākās blūza grupas The Original Blues Brothers Band unikālais stils. Sagaidiet: Lū Marīni – saksofons, Leons Pendarvis – taustiņinstrumenti, Ēriks Judels – bass, Lī Finkelšteins – sitaminstrumenti, Lerijs Farels – trombons, Stīvs Hovards – trompete, Džordžs Vadeniuss un Stīvs Kropers – ģitāra, Robs Paparoci, Tomijs Makdonnels un Bobijs Hārdens – vokāls. Lūk, viņi – šova varoņi un zvaigznes!

 

 

„Brāļi Blūzi” visupirms ir brāļi savā garā. Viņus saista pasaulē visciešākās saites: klasiskā mūzika un ģitāras grifam uzvilkti tēraudcieti nervi.”

 

                                              Dens Eikroids, aktieris, mūziķis, producents


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

24.08.2017 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

THE ORIGINAL BLUES BROTHERS BAND (ASV)
Īpašais pārsteigums džeza, blūza un rokenrola gardēžiem!

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011