Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

LIKĀ DEBARGS (Lucas Debargue, klavieres, Francija)

  

Piektdien, 2018.gada 9.martā, pl.19.00
Lielajā ģildē

 

15. Starptautiskā Čaikovska konkursa (2015) laureāts

LIKĀ DEBARGS (Lucas Debargue, klavieres, Francija)

 

 

Programmā – Šopēns, Bēthovens


Fenomenāli apdāvinātais jaunais pianists Likā Debargs (Lucas Debargue) ir 15.Starptautiskā Čaikovska konkursa (2015, ceturtā vieta) laureāts, kā arī Maskavas mūzikas kritiķu asociācijas balvas ieguvējs. Viņa uzstāšanās visās kārtās kļuva par izcilu parādību konkursa vēsturē. Daudzi viņu devēja par īsteno konkursa uzvarētāju. Mūziķa unikālais talants, viņa radošā brīvība, interpretāciju neatkārtojamais svaigums, spēja izteikt komponista domas smalkākās nianses atstāja milzīgu iespaidu uz klausītājiem un kritiķiem. „Atrast skaņās patiesību un nemelot sev atskaņojuma laikā”, – tāds ir mūziķa radošais kredo.

Likā  ir dzimis 1990.gadā. Klavierspēli viņš sācis mācīties 11 gadu vecumā, taču kļūt par profesionālu mūziķi nolēmis tikai 20 gadu vecumā. Tad arī viņš pameta savas literatūras un mākslas studijas. Šogad viņš absolvēs profesores Renas Šereševskas klavieru klasi Alfrēda Korto Mūzikas skolā Parīzē. 

Saņemt viņa piekrišanu koncertam ir liela veiksme, jo pianista darba kalendārs ir pilns ar piedāvājumiem uzstāties pasaules prestižākajās koncertzālēs.


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

09.03.2018 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

LIKĀ DEBARGS (Lucas Debargue, klavieres, Francija)
Programmā – Šopēns, Bēthovens

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011