Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

17. Starptautiskā Friderika Šopēna pianistu konkursa (Varšavā) diplomands GEORGIJS OSOKINS (klavieres)

  

 

  

Pirmdien, 2018.gada 21. maijā pl.19.00

Lielajā Ģildē

 

 

17. Starptautiskā Friderika Šopēna pianistu konkursa (Varšavā) diplomands

GEORGIJS OSOKINS (klavieres)

 

 

 

 Programmā Šopēns, Ramo, Rahmaņinovs

Festivālā AVANTI! notiks jaunā, talantīgā pianista Georgija Osokina solokoncerts!

 

Nav viegli būt izcila pianista dēlam. Vēl grūtāk būt cita pazīstama pianista jaunākajam brālim. Taču Georgijs Osokins iet savu ceļu mūzikā. Viņam ir 20 gadi. Viņš absolvējis Emīla Dārziņa mūzikas skolu, kur, tāpat kā vecākais brālis Andrejs, mācījies pie sava tēva Sergeja Osokina. Georgijs apmeklējis arī profesora Mihaila Voskresenska klasi Maskavas konservatorijā, bet kopš 2015.gada septembra viņš ir Ņujorkas Džuljardas skolas students.

Desmit gadu vecumā Georgijs pirmo reizi uzstājās kopā ar orķestri. Panākumi nāca ātri. Viņš kļuva par laureātu 9. Starptautiskajā Aleksandra Skrjabina konkursā Parīzē, kā arī saņēma Friderika Šopēna balvu 22. Starptautiskajā konkursā Moncā (Itālijā).  2014.gada augustā Georgijs uzvarēja Friderika Šopēna 9. Starptautiskajā Jauno pianistu konkursā Ķīnā, kur viņa uzstāšanos augstu novērtēja Dmitrijs Baškirovs. Georgijs ir uzstājies Francijā, Itālijā, Vācijā, Polijā, Igaunijā un Lietuvā, ieguvis arī Latvijas Kultūras ministrijas balvu.

2015. gads Georgijam nesa spožus panākumus: viņš iekļuva finālistu desmitniekā 17. Starptautiskajā Friderika Šopēna pianistu konkursa Varšavā un saņēma diplomu.

Georgija uzstāšanās konkursā izraisīja milzīgu publikas interesi. Jaunais mūziķis kļuva par atklājumu pat izsmalcinātiem klavierspēles mākslas lietpratējiem, bet kritiķi akcentēja viņa vienreizīgumu un neaizspriedumaino spēli. Turklāt dalība konkursā pavēra ceļu vērienīgai starptautiskajai darbībai un vēl lielākai atpazīstamībai – Georgijs jau ir saņēmis gan piedāvājumus parakstīt līgumus ar vairākām koncertaģentūrām, gan uzaicinājumus uzstāties ārzemēs un ieskaņot trīs solo albumus.


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

21.05.2018 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

17. Starptautiskā Friderika Šopēna pianistu konkursa (Varšavā) diplomands GEORGIJS OSOKINS (klavieres)


GEORGIJS OSOKINS (klavieres)

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011