Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

I Virtuosi del teatro alla Scala (kamerorķestris, Itālija)

 

Svētdien, 2018.gada 1.jūlijā pl.19.30

Dzintaru koncertzāle

 

FESTIVĀLA ARTISSIMO ATKLĀŠANA
I Virtuosi del teatro alla Scala
 (kamerorķestris, Itālija)

 

Soliste - Elīna Bukša (vijole)

 

 

 

La Scala ir opermākslas Meka un simbols. Nav tāda dziedātāja, kurš nesapņotu dziedāt uz šīs skatuves. Vai vienkārši uzkāpt uz tās! Latvijā mēs sagaidīsim slavenā teātra orķestri, precīzāk – kamerorķestri, kas tika dibināts nesen, taču, pateicoties mūziķu meistarībai un sadarbībai ar izciliem mūsdienu diriģentiem, jau kļuvis slavens kā patstāvīgs ansamblis.

Šie mūziķi regulāri spēlē operu izrādēs, tādēļ viņu repertuārs ir neaptverams! Viņiem tomēr pietiek gan spēka, gan vēlmes, lai atskaņotu instrumentālus divertismentus, serenādes, baroka un klasicisma laikmeta koncertus, mūsdienu komponistu skaņdarbus un… operu transkripcijas, jo no operas nekur tālu neaizmuksi!

Orķestris ar panākumiem ir muzicējis labākajos itāļu teātros un tādos festivālos kā Festival di Torrechiara, kas veltīts operas dīvai Renātai Tebaldi, un Boloņas festivālā, kur kopā ar orķestri uzstājās brīnišķīgā dziedātāja Barbara Fritoli (ar viņu I Virtuosi del teatro alla Scala ierakstu firmā SONY ir ieskaņojuši savu pirmo albūmu).


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

01.07.2018 plkst. 19:30
Dzintaru koncertzāle

I Virtuosi del teatro alla Scala (kamerorķestris, Itālija)
Soliste - Elīna Bukša (vijole)

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011