http://www.hbf.lv

Izdrukāts: 07.02.2023 @ 07:59


 

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

TEREM-KVARTETS

 

mākslinieku/mākslinieci pārstāv Hermaņa Brauna FondsTEREM-kvartets

Trešdien, 2019. gada 13. februārī, pl.19.00

Lielajā Ģildē

 

 

TEREM-KVARTETS

HERMAŅA BRAUNA FONDA DZIMŠANAS DIENĀ!

Līdzorganizātors – ARTISSIMO SIA

 

 

 

 

 Pie mums atkal viesosies TEREM-KVARTETS – pasaulslavenais WORLD MUSIC kameransamblis!

Mīlestība, naids, ironija, filozofiskas izjūtas - Terem-kvarteta mūzikā tas viss ir sajaukts kopā ļoti krieviski un ļoti garīgi…

 

Kad Pītera Geibriela studija Real World nolēma iepazīstināt klausītājus ar  krievu nacionālo kultūru, tā uzaicināja uz ierakstiem TEREM-KVARTETU. Tas bija pirmais Krievijas ansamblis, ko dzirdēja slavenā festivāla WOMAD publika.

Kad Krievijas prezidents vēlējas parādīt Vācijas kancleram Gerhardam Šrēderam un Itālijas premjerministram Silvio Berluskoni unikālus Krievijas mūziķus, viņš uzaicināja TEREM-KVARTETU.

Kad krievu kinorežisors un “Oskara” laureāts Ņikita Mihalkovs gribēja pārsteigt  Krievu kino festivāla prasīgo publiku Kannās, viņš uzaicināja TEREM-KVARTETU.

Kad 120 tūkstoši svētceļnieku sapulcējās, lai tiktos ar Romas pāvestu Sv.Marka laukumā Vatikānā, ar krievu nacionālo kultūru savā koncertā viņus iepazīstināja TEREM-KVARTETS. 

Kad Londonā tika svinēta krievu dzejnieka Aleksandra Puškina divsimtgade, svinīgajā vakarā Sv.Džeimsa pilī ar solokoncertu uzstājās prinča Čārlza uzaicinātais TEREM-KVARTETS.

 

TEREM-KVARTETS ir uzstājies Jeruzalemes vēsturiskajā centrā, svinot pilsētas 3000-gadi, un spēlējis „Lielā astoņnieka” (G8) samita dalībniekiem Sanktpēterburgā.

Savas pastāvēšanas 25 gadu laikā ansamblis ir apbraukājis visu pasauli. Tas uzstājas ka Sanktpēterburgas “sūtnis”, tādēļ TEREM-KVARTETU dēvē par “pilsētas vizītkarti”, liekot to vienā rindā ar Ermitāžu, Krievu muzeju un Marijas teātri. Arī kvartets pats aicina māksliniekus uz Pēterburgu – uz savu Pasaules mūzikas TEREM-festivālu. Tā viesu vidū ir bijuši Bobijs Makferins, Vladimirs Černovs, Rišārs Galjano un Mišels Portāls, The Real Group… TEREM-KVARTETS ir uzstājies kopā ar Maskavas virtuoziem un vokālo grupu The Swingle Singers…

 

TEREM-KVARTETS ir XIII Vispasaules Jaunatnes un studentu festivāla laureāts Phenjanā un balvas “Zelta Ostaps” laureāts. Ansambļa solokoncerti Edinburgas festivālā tika atzīti par vislabākajiem šoviem un novērtēti ar piecām zvaigznēm laikrakstā “Scotsman”. Par izciliem nopelniem Krievijas labā ansamblis ir kļuvis par “Tēvzemes Zelta grāmatas” laureātu.


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

13.02.2019 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

TEREM-KVARTETS
Pie mums atkal viesosies TEREM-KVARTETS – pasaulslavenais WORLD MUSIC kameransamblis!

 

© Hermaņa Brauna fonds & Nordik IT, 2002-2003