Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

FESTIVĀLA "AVANTI!" ATKLĀŠANAS KONCERTS. Daumants Liepiņš (klavieres)

 

 

Svētdien, 2019. gada 10. martā, pl.19.00

Mazajā Ģildē

 

FESTIVĀLA "AVANTI!" ATKLĀŠANAS KONCERTS
Daumants Liepiņš (klavieres)
Līdzorganizātors – ARTISSIMO SIA

 

 

Programmā P.Čaikovskis, S.Rahmaņinovs, M. de Falja, E.Granadoss, S.Bārbers

 

Lielās mūzikas balvas ieguvējs kategorijā Gada jaunais mākslinieks Daumants Liepiņš ir viens no interesantākajiem savas paaudzes pianistiem un daudzu starptautisku konkursu laureāts. Daumants sācis apgūt klavierspēli jau 5 gadu un jau agrā vecumā sāka veiksmīgi piedalīties pianistu konkursos, iegūstot daudzas godalgotas vietas, ieskaitot 1. vietu Valsts pianistu konkursā (2003), 1. vietu Jauno mūziķu starptautiskajā konkursā Siguldā (2007), 3. vietu (2007) un 2. vietu (2009) Starptautiskajā jauno mūzķu konkursā Oldenburgā, Vācijā, kā arī 1. vietu Ineses Galantes jauno talantu konkursā (2014).

2018. gada septembrī Daumants kļuva par laureātu Džordžes Enesku starptautiskajā pianistu konkursā Rumānijā, iegūstot 2. vietu, bet novembrī iekļuva labāko 6 pianistu starpā prestižajā Ženēvas starptautiskajā pianist konkursā un ieguva Georga Leibensona speciālbalvu. 2017. gadā Daumants kļuva par 1. vietas ieguvēju Ziemeļvalstu starptautiskajā pianist konkursā Zviedrijā, un vēlāk tajā pašā gadā ieguva 3. vietu 5. Starptautiskajā Džeimsa Motrama starptautiskajā pianistu konkursā Mančestrā, Lielbritānijā un bija finālists Tbilisi starptautiskajā konkursā Gruzijā.

Daumants regulāri koncertē Latvijā un citviet Eiropā, un ir uzstājies ar tādiem simfoniskajiem orķestriem kā Liverpūles Karalisko Filharmonijas orķestri, Rumānijas Nacionālo simfoniasko orķestri, Gruzijas nacionālo simfonisko orķestri,  Helsingborgas simfonisko orķestri,  Kauņas simfonisko orķestri u.c. 2016. gadā Daumants saņēma Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas LMT Studentu Gada balvu.

2016. gadā Daumants kā viens no 4 izvēlētiem dalībniekiem piedalījās pasaulslavenās pianistes Mitsuko Učidas meistarklasēs Kārnegī zālē, Ņujorkā.

Šobrīd Daumants studē Ingesundas mūzikas augstskolā Zviedrijā pie prof. Jūlijas Mustonenas-Dālkvistas.

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

10.03.2019 plkst. 19:00
Mazajā Ģildē

FESTIVĀLA "AVANTI!" ATKLĀŠANAS KONCERTS. Daumants Liepiņš (klavieres)
Programmā P.Čaikovskis, S.Rahmaņinovs, M. de Falja, E.Granadoss, S.Bārbers

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011