Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

TEREM-KVARTETS (Sanktpēterburga)

mākslinieku/mākslinieci pārstāv Hermaņa Brauna FondsTEREM-kvartets

TEREM-KVARTETS – tas ir īsts krievu tautas instrumentālais teātris, kas ne tikai jāklausās, bet arī jāredz. Ansambļa programmās atspoguļojas mūsu laikmets, un katra no tām pati par sevi ir vesela pasaule.

TEREM KVARTETS (Sanktpēterburga) 

Andrejs Konstantinovs (mazā domra)
Aleksejs Barščovs (alta domra)
Andrejs Smirnovs (bajāns)
Mihails Dzjudze (basa balalaika)

Kad Pītera Gabriēla studija Real World nolēma iepazīstināt klausītājus ar  krievu nacionālo kultūru, uz ierakstiem tā uzaicināja TEREM KVARTETU. 

Kad Krievijas prezidents Vladimirs Putins vēlējas parādīt Vācijas kancleram Gerhardam Šrēderam unikālus Krievijas mūziķus, viņš uzaicināja TEREM KVARTETU.

Kad krievu kinorežisors un “Oskara” laureāts Ņikita Mihalkovs gribēja pārsteigt  Krievu kino festivāla prasīgo publiku Kannās, viņš uzaicināja TEREM KVARTETU.

Kad 120 tūkstoši svētceļnieku sapulcējās, lai tiktos ar Romas pāvestu Sv.Marka laukumā Vatikānā, ar krievu nacionālo kultūru savā koncertā viņus iepazīstināja TEREM KVARTETS. 

Kad Londonā tika svinēta krievu dzejnieka Aleksandra Puškina divsimtgade, svinīgajā vakarā Sv.Džeimsa pilī ar solokoncertu uzstājās prinča Čārlza uzaicinātais TEREM KVARTETS.

Savas pastāvēšanas 17 gadu laikā ansamblis ir apbraukājis visu pasauli. Tas uzstājas ka Sanktpēterburgas “sūtnis”, un tādēļ TEREM KVARTETU dēvē par “pilsētas vizītkarti”, ierindojot to starp Ermitāžu, Krievu muzeju un Marijas teātri.

Ir grūti uzskaitīt visus ansambļa nopelnus: TEREM KVARTETS ir XIII Vispasaules Jaunatnes un studentu festivāla laureāts Phenjanā; balvas “Zelta Ostaps” laureāts (1993); laikraksta “Muzikaļnoje obozreņije” titula “Gada kolektīvs” laureāts (1997). Edinburgas festivālā (1998) ansambļa solokoncerti tika atzīti par labākajiem šoviem un saņēma piecas zvaigznes laikraksta “Scotsman” reitingā. 2002.gadā par izciliem nopelniem Krievijas labā ansamblis kļuva par “Tēvzemes Zelta Grāmatas” laureātu. 

Plašāk sk. www.terem-quartet.com

Mīlestība, naids, ironija, filozofiskas izjūtas - Terem-kvarteta mūzikā tas viss ir sajaukts kopā ļoti krieviski un ļoti garīgi…

The Independent, Lielbritānija


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

09.07.2004 plkst. 20:00
Dzintaru koncertzāle

TEREM-KVARTETS (Sanktpēterburga)
TEREM-KVARTETS – tas ir īsts krievu tautas instrumentālais teātris, kas ne tikai jāklausās, bet arī jāredz. Ansambļa programmās atspoguļojas mūsu laikmets, un katra no tām pati par sevi ir vesela pasaule.

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011