Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

FINE ARTS QUARTET (ASV)

 

Rīgas debija!

Sestdien, 2020.gada 18.janvārī, pl. 19.00
Mazā Ģildē 

 

FINE ARTS QUARTET (ASV)


programmā Bēthovens, Rahmaņinovs, Čaikovskis

 

 

„Viens no zelta vārdiem kamermūzikā!”

                                                             Washington Post

 

The Fine Arts Quartet („Daiļo mākslu kvartets”) ir viens no spilgtākajiem kameransambļiem ar spožu panākumu vēsturi. Mūziķu arsenālā ir vairāk nekā 200 albumu! Un kopš pastāvēšanas sākumā (kvartets izveidots 1946.gadā Čikāgā) tas pastāvīgi uzstājies uz labākajām pasaules skatuvēm.

 

Šā brīža kvarteta līderi Ralfs Evanss (Ralph Evans, Čaikovska konkursa laureāts) un Jefims Boiko (Efim Boico, bijušais Parīzes orķestra (Orchestre de Paris) koncertmeistars – 70., 80.gados, kad to vadīja Daniēls Bārenboims) kopā uzstājas jau 36 gadus. Viņiem ir pievienojies vijolnieks Gils Šārons (Gil Sharon, ansambļa AMATI dibinātājs) un čellists Niklass Šmits (Niklas Schmidt, Trio Fontenay izveidotājs).

 

Daudzi kvarteta ieraksti tikuši nominēti GRAMMY balvai. Tie vairākkārt ieguvuši Gramophone balvas un Gramophone Classical Music Guide piešķirto „Leģendāra ieraksta” statusu. Penguin Guide to Recorded Classical Music kvarteta ieskaņojumus godājis ar nosaukumu „Key Recording/TopRecommendation” un Gramophone Magazine  – ar nosaukumu „Redakcijas izvēle”. American Record Guide ne reizi vien kvarteta albumus izcēlis kā „Kritiķa izvēli”, tie vairākkārt bijuši „BBC Music Magazine izvēle” un trīskārt – Music Web International „Gada ieraksts”.

 

2020.gadā slavenā ierakstu kompānija NAXOS klajā laiž trīs kvarteta kompaktdiskus (Bēthovens, Mocarts, Dvoržāks)!

 

„Daiļo mākslu kvarteta” mūziķi ir izaudzinājuši ne vienu vien starptautiska līmeņa jauno atskaņotājmākslinieku paaudzi, skolojot viņus Sorkina Starptautiskajā Kamermūzikas institūtā Milvokos un visā pasaulē pazīstamās Parīzes, Londonas, Ņujorkas un Pekinas konservatorijās.

 


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

18.01.2020 plkst. 19:00
Mazā Ģildē

FINE ARTS QUARTET (ASV)
Programmā Bēthovens, Rahmaņinovs, Čaikovskis

Rīko SIA ARTISSIMO

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011