Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

MAO FUDZITA (Japāna, klavieres)

  

Pirmdien, 2020.gada 27.janvārī, pl. 19.00
VEF Kultūras Pils

P.Čaikovska starptautiska konkursa laureāts - 2019!
MAO FUDZITA (Mao Fujita, klavieres, Japāna)

MAO FUDZITA (Mao Fujita, 1998, Japāna)

 

Klavierspēles mākslu sācis apgūt trīs gadu vecumā. Tokijas Mūzikas koledžas students.

 

Daudzu nacionālu un starptautisku konkursu laureāts. To vidū – konkurss „The World Classic 2010” Taivānā (pirmā prēmija jauniešu grupā), Rozārio Marčāno (Rosario Marciano) Starptautiskais pianistu konkurss Vīnē/ Austrijā  (2013), Mocarta Starptautiskais jauno mūziķu konkurss Žučai (Zhuhai)/Ķīnā (2015), Džīnas Bahaueres (Gina Bachauer) Starptautiskais jauno mūziķu konkurss ASV (2016) u.c.

 

2017.gadā Klāras Haskilas (Clara Haskil) Starptautiskajā konkursā Šveicē viņš ieguva pirmo prēmiju, kā arī trīs speciālbalvas.

 

2019.gadā – Čaikovska XVI Starptautiskā konkursa laureāts un īsts atklājums. Mao Fudzitas klavieres šajā konkursā skanēja kā nevienam citam pianistam. Viņa skaņa tika salīdzināta ar kristālu, samtu un vijoles dziedājumu. Viņa tušē – piesitiens taustiņiem – bija brīnumaini skaists. Mao spēlēja nevis savu instrumentu, bet vienu no tiem, kuru spēlēja visi citi konkursa dalībnieki, taču, kad pie klavierēm sēdās viņš, pasaules aina izmainījās pilnībā! Klavieres viņam dziedāja, skanēja visās varavīksnes krāsās un raisīja prieka asaras. Ja viņa atskaņojums nozīmētu tikai daiļu skaņu, ar to, protams, nepietiktu. Visjaukākais ir tas, ka Mao spēlēja absolūti harmoniski, dabiski un vienkārši, un klausītājus pārliecināja pilnībā! Turklāt pianistam piemīt spēcīgs magnētisms – viņš piesaista sev uzmanību un neatlaiž to ne uz brīdi. Ar savu spēli viņš vienkārši apbur!

 

„Absolūti skaista skaņa!”

„Klavieru skanējuma augstākā estētika un pilnīga harmonija it visā!”

„Tikai mūzika, un tas ir viss!”


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

27.01.2020 plkst. 19:00
VEF Kultūras Pils

MAO FUDZITA (Japāna, klavieres)
P.Čaikovska starptautiska konkursa laureāts - 2019!

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011