Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

TEO FUŠENERĒ (Théo Fouchenneret , klavieres, Francija)

    Trešdien, 2019.gada 4.decembrī pl. 19.00

KONCERTZĀLE ARTISSIMO

 

TEO FUŠENERĒ (Théo Fouchenneret , klavieres, Francija)

 


Programmā Forē, Franks, Debisī, Šopēns


 

Teo Fušenerē (Théo Fouchenneret) vārds Latvijas klausītājiem ir jauns. Viņš ir Ženēvas Starptautiskā pianistu konkursa pirmās prēmijas laureāts. Savas paaudzes pianistu vidū jaunais mūziķis izceļas ar juteklisku un poētisku spēli un interpretāciju briedumu: „Mūs sajūsmina viņa jūtīgums un skaņu paletes daudzveidība. Kontrasti pārsteidz! Fušenerē mūs ieved īstu interpretāciju pasaulē.” (DIAPASON)

Pēc mācībām Kristīnes Gasto (Christine Gastaud) klasē Nicas konservatorijā Teo pie sasniegtā neapstājās, turpinādams spodrināt savu meistarību Parīzes konservatorijā, kur viņa pedagogi bija Alēns Planess (Alain Plànes), Ortenza Kartjē-Bresona (Hortenze Cartier-Bresson), Žans Frederiks Noiburgers (Jean-Frédéric Neuburger) un Jans Ollivo (Yann Ollivo). 2013.gadā Teo ieguva pirmo vietu Gabriēla Forē Starptautiskajā konkursā, kas dāvāja viņam iespēju atskaņot savai sirdij tuvu repertuāru. 2018.gads jaunā pianista karjerā bija pagrieziena gads. Vien dažus mēnešus pirms satriecošā triumfa Ženēvas konkursā Teo kopā ar savu Mesiāna trio (Trio Messiaen) ieguva Lielo balvu (Gran Prix) un piecas speciālbalvas Londonas Kamermūzikas konkursā. Šis brīnišķīgais trio (drīz vien – Ensemble Messiaen) kļuva par Zingeres-Polinjakas fonda (Fondation Singer-Polignac) rezidējošo ansambli Parīzē.

Teo regulāri atsaucas lūgumiem uzstāties televīzijā un radio, taču viņa patiesais aicinājums ir skatuve! Klausītāji viņam aplaudē visprestižākajās Francijas koncertzālēs. Neskaitāmi daudzu festivālu aicināts, Teo tajos uzstājas kopā ar pazīstamiem savas paaudzes mūziķiem.

 

 

Mīļie koncertu apmeklētāji!

Aicinām jūs piedzīvot ko neparastu, svinīgu un jaunu - koncertzāles ARTISSIMO atklāšanu!

Nebijis pavērsiens – jauna formāta koncerti, kuros jums būs iespēja ne vien klausīties un izjust mūziku, bet arī tikties ar māksliniekiem un, baudot cienastu un glāzi vīna, dalīties savos mūzikas iespaidos!
 

Esat laipni gaidīti jaunās koncertzāles ARTISSIMO telpās!

 

JŪSU MŪZIKA RĪGAS SIRDĪ!


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

04.12.2019 plkst. 19:00
ARTISSIMO koncertzāle (Vaļņu 9, 5.stāvs)

TEO FUŠENERĒ (Théo Fouchenneret , klavieres, Francija)
Programmā Forē, Franks, Debisī, Šopēns

Rīko SIA ARTISSIMO

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011