Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

JOLANTA GULBE-PAŠKEVIČA

ARTISSIMO JAZZ NIGHTS

 

 

Ceturtdien, 2019.gada 12.decembrī pl. 19.00

KONCERTZĀLE ARTISSIMO

 

 

 

JOLANTA GULBE-PAŠKEVIČA
ARTISSIMO Jazz Nights

 

Īpašie džeza vakari koncertzālē ARTISSIMO - kopā ar īpašiem draugiem!

 

 

Jolanta Gulbe Paškeviča ir viena no latviešu džeza profesionālās elites ekstravagantākajām dziedātājām ar tembrāli bagātu un spēcīgu balsi. Viņa ir viena no pieprasītākajām bossa nova un portugāļu fado stila mūzikas izpildītājām visā Baltijā. Paralēli primārajai darbībai šajā lauciņā Jolanta bijusi vairāku Latvijas TV šovu žūrijas locekle un vokālā pedagoģe, kā arī veidojusi starptautiskus mūzikas projektus un ierakstījusi mūzikas albumus ar jazz, soul un world music meistariem no Eiropas, Krievijas un ASV, ar kuriem sadarbība turpinās joprojām. Latvijas auditorijai labi zināma viņas sadarbošanās ar zviedru taustiņinstrumentālistu Hans Antehed, ar kuru kopā ierakstīti divi albumi – “Latvian Sentiments” un “More Latvian Sentiments”, kā arī sadarbība ar puertorikāņu ģitāristu Neff Irizarry gan projektā “Baltic Nova Collective”, ar ko tika ierakstīts albums “Chove Chuva”, gan Jolantas pagaidām jaunākajā albumā “Fly Love”, kurā savukārt piedalījies arī amerikāņu basists un dziedātājs James Werts.

 

12. decembra koncertā Jolanta Gulbe Paškeviča uzstāsies kopā ar vienu no jaunās paaudzes talantīgākajiem ģitāristiem Āri Ozolu un atskaņos īpaši sagatavotu programmu, kurā tiks iekļautas gan kompozīcijas no topošā studijas albuma "Silti Tev kabatās", gan arī kompozīcijas, kas radīs tuvojošos svētku sajūtu. 

 

 

Mīļie koncertu apmeklētāji!
Nebijis pavērsiens – jauna formāta koncerti, kuros jums būs iespēja ne vien klausīties un izjust mūziku, bet arī tikties ar māksliniekiem un, baudot cienastu un glāzi vīna, dalīties savos mūzikas iespaidos!
 

Esat laipni gaidīti jaunās koncertzāles ARTISSIMO telpās!

 

JŪSU MŪZIKA RĪGAS SIRDĪ!


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

12.12.2019 plkst. 19:00
ARTISSIMO koncertzāle (Vaļņu 9, 5.stāvs)

JOLANTA GULBE-PAŠKEVIČA

ARTISSIMO JAZZ NIGHTS
ARTISSIMO Jazz Nights!

Rīko SIA ARTISSIMO

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011