Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

DENISS PAŠKEVIČS un NEFF IRIZARRY

 

Trešdien, 2021.gada 15.decembrī pl. 19.00

KONCERTZĀLE ARTISSIMO

 

 

 ARTISSIMO Jazz Nights

 DENISS PAŠKEVIČS un NEFF IRIZARRY (ģitāra)

 

 

 

Deniss Paškevičs ir viens no Baltijas vadošajiem džeza mūziķiem - saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikā. Deniss Pashkevich ir viens no retajiem Baltijas reģiona māksliniekiem, kurš iekļauts Eiropas Džeza ģimenes kokā, kur minēts kā sava, unikāla stila pamatlicējs Latvijā. Savas līdzšinējās karjeras laikā viņš guvis jau nozīmīgu starptautisku atzinību, kļūstot par piecu saksofonzīmolu oficiālo mākslinieku un šobrīd pārstāvot četrus no tiem. Deniss piedalījies vairāk nekā 50 albumu ierakstos. Albums "Variations", kas ierakstīts kopā ar leģendāriem mūziķiem - Vyacheslav Ganelin un Arkady Gotesman, saņēmis 4 zvaigžu vērtējumu pasaules prestižākajiem džeza žurnālā "Downbeat" un iekļauts 2019. gada labāko albumu topā" 2019: The Year’s Top-Rated Albums" līdz ar to Deniss Pashkevich kļuvis par pirmo latviešu džeza mūziķi, kura mūzika novērtēta "Downbeat" izdevumā" Jaunākais albums "Asta In Madrid" veikts kopā ar dāņu mūziķiem un izdots vinila formātā Riga Room Records izdevniecībā. Abi albumi - "Variations" un "Asta Madrid" nominēti Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta mikrofons" kā labākie džeza albumi Latvijā 2019. gadā. Viņa pēdējais solo projekta TEN KA albums "sonic geometry: structures, patterns and forms" (Jersika Records, 2021) saņēmis četru zvaigžu recenziju vienā no populārākajiem džeza mūzikas portāliem allaboutjazz.com

 

Neff Irizarry II ir ļoti talantīgs komponists un ģitārists, kas specializējas latīņu un mūsdienu džezā. Nefs Irizarī seko Džima Hola, Pata Metenija un Stīva Khana pēdām. Mūziķis ir absolvējis Bērklijas Mūzikas koledžu un tic izglītības un pašattīstības spēkam. Nefs ir pieprasīts pedagogs, ar vairāk nekā divdesmit gadu pieredzi, Popmūzikas un Džeza Konservatorijā Somijā, Dānijas Karaliskā Mūzikas skolā Olborgā, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un citur. Nefa radošums un centībā ir vainagojies ar lieliskiem panākumiem uzstājoties kopā ar tādiem māksliniekiem Ediju Hendersonu (Eddie Henderson), Loniju Listonu Smitu (Lonnie Liston Smith), Džimiju Haslipu (Jimmy Haslip) no grupas Yellowjackets, Viktoru Mendozu (Victor Mendoza), Sīmu Bleiku (Seamus Blake), Deniss Pashkevich, Martinu Fabriciusu (Mart Fabricius), Braienu Melvinu (Brian Melvin) un citiem māksliniekiem. Savas muzikālās karjeras laikā ir kļuvis par trīs uzņēmumu – Vovox Cables, Curt Mangan Strings un Reflector Audio oficiālo mākslinieku. 2021. gadā Neff Irizarry izdevis savu ģitārspēles apmācības grāmatu "Contemporary Latin Jazz Guitar"

 

 

KONCERTS ZAĻĀ ZONĀ!

 

Mīļie koncertu apmeklētāji!
Nebijis pavērsiens – jauna formāta koncerti, kuros jums būs iespēja ne vien klausīties un izjust mūziku, bet arī tikties ar māksliniekiem un, baudot cienastu un glāzi vīna, dalīties savos mūzikas iespaidos!
 

Esat laipni gaidīti jaunās koncertzāles ARTISSIMO telpās!

 

JŪSU MŪZIKA RĪGAS SIRDĪ!


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

15.12.2021 plkst. 19:00
ARTISSIMO koncertzāle (Vaļņu 9, 5.stāvs)

DENISS PAŠKEVIČS un NEFF IRIZARRY
ARTISSIMO Jazz Nights

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011