Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

DE-PHAZZ

 

Dzīvā leģenda

Trešdien, 2022.gada 3.augustā pl.19.00
Dzintaru Koncertzālē

DE-PHAZZ
ARTISSIMO Jazz Lounge

Pēc satriecošiem panākumiem pērngad viņi atgriežas, lai līksmot ARTISSIMO festivālā kopā ar klausītājiem!

Vācu džeza grupas De-Phazz pamatu veido trīs mūziķi: Peta Epltona (Pat Appleton, vokāls), Karls Frīrsons (Karl Frierson, vokāls) un Oto Engelharts (Otto Engelhardt. trombons). Kad savulaik viņi nejauši satikās kādā nelielā Vācijas pilsētiņā, katram no mūziķiem jau bija sava ievērības cienīga uzstāšanās pieredze. Aizrāvušies ar domu eksperimentēt tālāk, balstoties uz soul, funk, techno un lounge elementu ievīšanu vieglā, gaisīgā džeza audumā, viņi izveidoja De-Phazz. Tā šī grupa radās.

 

Drīz vien tā parakstīja līgumu ar pazīstamo studiju Mole (Listening Pearls), kas 1997.gadā izdeva De-Phazz debijas albumu Detunized Gravity. Pateicoties svaigajam skanējumam un atmiņā paliekošajiem skaņdarbiem, albums uzreiz piesaistīja uzmanību šai grupai, savukārt studijai sagādāja kulta statusu, noliekot to vienā rindā ar tādām „haizivīm” kā WARP Studio un Irma Records.

 

Grupas nosaukums ir vairāku vārdu abreviatūra. Pirmā zilbe DE ņemta no vārda destination (galamērķis), PH – no vārda future (nākotne), bet beigu zilbe AZZ – no vārda jazz. Atšifrējumā – „džeza nākotne”.

 

Pateicoties internetam, De-Phazz mūzika izplatījās ļoti strauji un kļuva ārkārtīgi populāra. Jau kopš pirmā albuma tā iekaroja klausītāju sirdis un „Džeza nākotni” darīja par vienu no pazīstamākajām lounge grupām pasaulē.

 

De-Phazz cienītājus aizvien turpina intriģēt grupas eksperimenti, kuros akustiskais džezs apvienojas ar dažādiem elektroniskajiem efektiem.

 

Aizraujoši ritmi, skaņu kolāžas un ironiski teksti ir De-Phazz šarma noslēpums un vizītkarte.


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

03.08.2022 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

DE-PHAZZ
Pēc milzīgiem panākumiem pērngad viņi atgriežas!

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011