Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

MARKA VIĻENSKA TRIO

Pjacollas un Baha kontrapunkts

 

        
Piektdien, 2022.gada 16.decembrī pl. 19.00

KONCERTZĀLE ARTISSIMO (Vaļņu 9, 5.st.)

 

MARKA VIĻENSKA TRIO

Pjacollas un Baha kontrapunkts

Marks Viļenskis (čells)
Toms Timofejevs (kontrabass)
Artūrs Noviks (akordeons)

    

ARTISSIMO koncertzālē uzstāsies spožu mūziķu trio!
Kopā baudīsim smalko programmu un glāzi vīns
 

Koncertprogrammas pamatā ir likta ideja par divu dažādu laikmetu saskari, kas iespējama, neraugoties uz trim gadsimtiem, kas tos šķir. Postmodernisms – līdzās barokam, tango nuevo - senajām dejām, XVIII gadsimta sākuma liturģiskās mūzikas šedevri – sirdi satraucošajiem XX gadsimta vidus Argentīnas ielu ritmiem un melodijām: šī programma ļaus jums sajust gan atšķirības divu komponistu mūzikas dramaturģijas estētikā, gan līdzības, kas slēpjas viņu mūzikas ģeniālajā vienkāršībā. Abu skaņdarbus vienā koncertprogrammā kārtojot līdzās, Baha mūzikas lielā ietekme uz Astora Pjacollas daiļradi iegūst jaunu padziļinājumu.

 

Astora Pjacollas mūzika ir pilna ar sāpi un temperamentu, smalku jūtīgumu un spēcīgu enerģiju, dramatismu un aizkustinošām emocijām. Koncertā dzirdēsim gan visā pasaulē pazīstamas Pjacollas kompozīcijas, gan tās, kas palikušas „aizkulisēs”… Jau vairāk nekā pusgadsimtu šī kaislīgā mūzika iedvesmo gan mūziķus, gan klausītājus.

 

Johana Sebastiāna Baha mūzika ir mūžīga. Tajā universālas mākslinieciskās vērtības apvienotas ar jēgu, kas aktuāla arī šodien. Koncertā skanēs Fantāzija un fūga sol minorā, Ārija no Trešās orķestra svītas un citi pazīstami Baha sacerējumi.

 

Ansamblis Tangoriginales ir radies, pateicoties Marka Viļenska idejai. Viņš  ir Latvijā pazīstams jauns čellists, starptautisku konkursu laureāts, šī ansambļa balsts un vairuma kompozīciju aranžētājs. Marks Viļenskis uzstājas kopā ar tādiem pasaulē pazīstamiem mūziķiem kā Džefs Lederers, Džo Fidlers, Sebastjans Noels, kā arī ar Latvijas džeza mūzikas zvaigznēm – Olgu un Diānu Pīrāgs, Intaru Busuli, Indriķi Veitneru un Andreju Jevsjukovu.

Ansambļa panākumu recepte ir meistarīgs darbs, pārdomāta repertuāra izvēle un neticami emocionāls atskaņojums.

 

Mīļie koncertu apmeklētāji!
Jums būs iespēja ne vien klausīties un izjust mūziku, bet arī tikties ar māksliniekiem un, baudot glāzi vīna, dalīties savos mūzikas iespaidos!

Esat laipni gaidīti jaunās koncertzāles ARTISSIMO telpās!

 

JŪSU MŪZIKA RĪGAS SIRDĪ!


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

16.12.2022 plkst. 19:00
ARTISSIMO koncertzāle (Vaļņu 9, 5.stāvs)

MARKA VIĻENSKA TRIO

Pjacollas un Baha kontrapunkts


ARTISSIMO koncertzālē uzstāsies spožu mūziķu trio ar izsmalcinātu programmu!

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011