Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli un īpašas norises vietas

Anatolijs Safiuļins un Inna Davidova

 

mākslinieku/mākslinieci pārstāv Hermaņa Brauna FondsInna Davidova
mākslinieku/mākslinieci pārstāv Hermaņa Brauna FondsAnatolijs Safiuļins

Anatolija Safiuļina un Innas Davidovas duets - tā ir divu mūziķu laimīga sastapšanās, kas abiem bijusi lemta. Viņu muzicēšanā un ikkatra skaņdarba sapratnē var sajust daudz kopīga, arī - domu un jūtu saplūšanu.

Kopā viņi strādā jau kopš 1997. gada. Katrai koncertprogrammai, kas tiek rādīta publikai, ir sava neatkārtojamā seja - gan viņu kopīgās debijas programmai Gļinkas un Rahmaņinova romances, gan citām programmām - Veltījums Šaļapinam, Krievu komponistu romances ar Puškina vārdiem, Dons Kihots un Mefistofelis, Senas krievu romances, Aizmirstās lappuses (Taņejeva un Arenska romances).

Pateicoties mūziķu meistarībai un tam, ka šī mūzika skan ļoti reti, programma Aizmirstās lappuses ar neticamiem panākumiem tika atskaņota arī Rahmaņinova koncertzālē Maskavā.


Koncerts notiek:

Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

12.01.2003 plkst. 16:00
Melngalvju nams

Anatolijs Safiuļins un Inna Davidova
Anatolija Safiuļina (bass, Vācija) un Innas Davidovas (klavieres) duets - tā ir divu mūziķu laimīga sastapšanās, kas abiem bijusi lemta. Viņu muzicēšanā un ikkatra skaņdarba sapratnē var sajust daudz kopīga, arī - domu un jūtu saplūšanu.

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011