Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Hermaņa Brauna fonda balvas

 

 

·          2005.gada decembrī Jūrmalas pilsētas Dome piešķīra Hermaņa Brauna fondam Gada balvu – par pirmā festivāla SUMMERTIME – AICINA INESE GALANTE veiksmīgu realizāciju un par lielu ieguldījumu pilsētas kultūras dzīvē.

 

·          2006. gada oktobrī Hermaņa Brauna fonda direktorei Innai Davidovai tika piešķirta Rienzi balva par vērtīgu ieguldījumu kultūras menedžmenta jomā.

 

·          2010. gada 7.jūnijā Hermaņa Brauna fonda direktorei Innai Davidovai tika piešķirta Uzteicot Hermaņa Brauna fonda direktores Innas Davidovas ieguldījumu Friderika Šopēna daiļrades popularizēšanā, viņai Polijas Republikas vēstniecībā  pasniedza Šopēna pasi. Varšavas vērtspapīru rūpnīcā izgatavotas tikai 80 šādas pases. I. Davidova ir vienīga tās īpašniece Latvijā.

 

·          2011.gada 14.decembrī   Polijas Republikas Kultūras un nacionāla mantojuma ministrs Bogdans Zdrojevskis pateicībā par ieguldījumu Šopēna gada svinību organizēšanā Latvijā apbalvojis Hermaņa Brauna fonda direktori Innu Davidovu ar sudraba medaļu par nopelniem kultūrā "Gloria Artis".

 

·          2013.gada decembrī   Sabiedrības Integrācijas Fonds piešķīra Hermaņa Brauna Fonds direktorei Innai Davidovai Sbiedrības Vienotības balvu – par ilglaicīgu un sistemātisku darbību sabiedrības integrācijas veicināšanā. Jau vairāk kā 15 gadus ar savu darbību Inna Davidova centusies radīt cilvēkos nemainīgu vērtību izjūtu. Balvu pasniedza Kultūras ministre Dace Melbārde. Sabiedrības vienotības balvas laureāte Inna Davidova savā uzrunā klātesošiem sacīja: „Sabiedrība vienojas pati par sevi priekā. Tā ātri vienojas nemieru laikā. Tās ir dzīves kulminācijas – gan pozitīvas, gan negatīvas. Bet dzīve sastāv arī no ikdienas. Novēlu būt tolerantiem, mīlestības pilniem, ar rūpēm par citiem – katru dienu!”

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011