Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli

Speciāli projekti

 


Koncerti šajā ciklā

Izvēlieties gadu:

  2002  

  2003  

  2004  

  2005  

  2006  

  2007  

 > 2008  

  2009  

  2010  

  2011  

  2012  

  2013  

  2014  

  2015  

  2016  

  2017  

  2018  


Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

08.01.2008 plkst. 19:00
Rīgas Doms

ПРАВОСЛАВНЫЕ ПЕВЧИЕ (Pareizticīgie dziedoņi, vīru koris, Krievija)
Diriģents - Georgijs Smirnovs

 

09.01.2008 plkst. 19:00
Ogres novada Kultūras centrā

ПРАВОСЛАВНЫЕ ПЕВЧИЕ (Pareizticīgie dziedoņi, vīru koris, Krievija)
Diriģents - Georgijs Smirnovs

 

10.01.2008 plkst. 19:30
Cesvaines vidusskolā

ПРАВОСЛАВНЫЕ ПЕВЧИЕ (Pareizticīgie dziedoņi, vīru koris, Krievija)
Diriģents - Georgijs Smirnovs

 

11.01.2008 plkst. 19:00
Krustpils Kultūras namā

ПРАВОСЛАВНЫЕ ПЕВЧИЕ (Pareizticīgie dziedoņi, vīru koris, Krievija)
Diriģents - Georgijs Smirnovs

 

12.01.2008 plkst. 18:00
Siguldas koncertzāle "Baltais Flīģelis"

ПРАВОСЛАВНЫЕ ПЕВЧИЕ (Pareizticīgie dziedoņi, vīru koris, Krievija)
Diriģents - Georgijs Smirnovs

 

14.01.2008 plkst. 18:00
Valmieras Svētā Sīmaņa baznīcā

ПРАВОСЛАВНЫЕ ПЕВЧИЕ (Pareizticīgie dziedoņi, vīru koris, Krievija)
Diriģents - Georgijs Smirnovs

 

15.01.2008 plkst. 19:00
Ventspils Kultūras centrā

ПРАВОСЛАВНЫЕ ПЕВЧИЕ (Pareizticīgie dziedoņi, vīru koris, Krievija)
Diriģents - Georgijs Smirnovs

 

22.01.2008 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

THE KING’S SINGERS (vokālais ansamblis, Lielbritānija)
Programmā: mūzika no renesanses laika – līdz romantismam un XX gadsimta jokiem.

 

11.02.2008 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

Hermaņa Brauna fondam – 10 gadi! Galā koncerts
Inese Galante, Inga Kalna, Antra Bigača, Irina Dolženko, Egils Siliņš, Aleksejs Safiuļins, Anatolijs Safiuļins, Sergejs Jēgers, Intars Busulis,Vadims Gluzmans, Andžela Joffe, Ilze Urbāne, Elīna Bukša, Romans Manuilovs, Natālija Dirvuka, Artūrs Cingujevs, Inna Davidova, Klazz Brothers & Cuba Percussion, LNO orķestris.

Diriģents Aleksandrs Viļumanis.

Režisors Uģis Brikmanis

 

12.02.2008 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

Hermaņa Brauna fondam – 10 gadi! Galā koncerts
Inese Galante, Inga Kalna, Antra Bigača, Irina Dolženko, Egils Siliņš, Aleksejs Safiuļins, Anatolijs Safiuļins, Sergejs Jēgers, Intars Busulis,Vadims Gluzmans, Andžela Joffe, Ilze Urbāne, Elīna Bukša, Romans Manuilovs, Natālija Dirvuka, Artūrs Cingujevs, Inna Davidova, Klazz Brothers & Cuba Percussion, LNO orķestris.

Diriģents Aleksandrs Viļumanis.

Režisors Uģis Brikmanis

 

16.03.2008 plkst. 18:00
Cēsu Kultūras centrā

STABAT MATER
Inese Galante (soprāns), Sergejs Jēgers (kontrtenors), Instrumentālais ansamblis.

Diriģents Andris Veismanis

 

17.03.2008 plkst. 19:00
Rīgas Sv. Jāņa baznīca

STABAT MATER
Inese Galante (soprāns), Sergejs Jēgers (kontrtenors), Instrumentālais ansamblis.

Diriģents Andris Veismanis

 

18.03.2008 plkst. 19:00
Rīgas Doms

STABAT MATER
Inese Galante (soprāns), Sergejs Jēgers (kontrtenors), Instrumentālais ansamblis.

Diriģents Andris Veismanis

 

20.03.2008 plkst. 18:00
Krustpils Sv.Trīsvienības Katoļu baznīca

STABAT MATER
Inese Galante (soprāns), Sergejs Jēgers (kontrtenors), Instrumentālais ansamblis.

Diriģents Andris Veismanis

 

22.03.2008 plkst. 15:00
Liepājas Latviešu Biedrības Nams

STABAT MATER
Inese Galante (soprāns), Sergejs Jēgers (kontrtenors), Instrumentālais ansamblis.

Diriģents Andris Veismanis

 

25.03.2008 plkst. 19:00
Ventspils Kultūras centrā

STABAT MATER
Inese Galante (soprāns), Sergejs Jēgers (kontrtenors), Instrumentālais ansamblis.

Diriģents Andris Veismanis

 

08.04.2008 plkst. 19:00
Mazajā Ģildē

Holandes Starptautiskās muzikālās sesijas
Klasiskās mūzikas interpretu jaunā paaudze

Programmā – Brāmss, Lists, Hindemits

 

06.05.2008 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

FLAMENCO PASSION
Miguelete (Spānija, flamenko dejotājs), Ramons Jaffe (Ramon Jaffe, čells, Vācija), Geralds Girtlers (Gerald Gürtler, flamenko ģitāra, Vācija)

 

15.05.2008 plkst. 19:00
Mazajā Ģildē

Dāvids Geringas (David Geringas, čells, Lietuva/Vācija), Īans Fauntins (Ian Fountain, klavieres, Lielbritānija)
Programmā – Mendelsons, Vasks, R. Štrauss

 

16.05.2008 plkst. 20:00
Domenikss auto tirdzniecības centrā

QUADRO NUEVO (world music kvartets, Vâcija)
Melodijas, kuras ļauj Jums pacelties spārnos!

 

13.06.2008 plkst. 19:00
Rīgas Sv. Jāņa baznīca

FACES OF WOMAN - Baltu un ķeltu mūzikas tradīcijas
Echo Klassik prize laureāts TAPESTRY (vokālais ansamblis, ASV) & PUTNI (vokālais ansamblis)

 

21.07.2008 plkst. 20:00
Latvijas Nacionālā opera

Džordža Gēršvina opera Porgijs un Besa
Pīters Kleins prezentē Džordža Gēršvina operu Porgijs un Besa

 

22.07.2008 plkst. 20:00
Latvijas Nacionālā opera

Džordža Gēršvina opera Porgijs un Besa
Pīters Kleins prezentē Džordža Gēršvina operu Porgijs un Besa

 

28.07.2008 plkst. 19:00
Melngalvju nams

Eiropas Savienības Baroka Orķestris
Diriģents Larss Ulriks Mortensens Programmā – Bahs, Hendels, Telemans

 

22.12.2008 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Rotaļlietu simfonija (Symphony of Toys )
No Ņujorkas Linkolna centra - uz Rīgu! Ziemassvētku labdarības koncerts ikkatrai ģimenei!

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011