Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu cikli

Speciāli projekti

 


Koncerti šajā ciklā

Izvēlieties gadu:

  2002  

  2003  

  2004  

  2005  

  2006  

  2007  

  2008  

  2009  

 > 2010  

  2011  

  2012  

  2013  

  2014  

  2015  

  2016  

  2017  

  2018  


Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

04.02.2010 plkst. 17:00
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Ērģeļu zālē

Antra Bigača (mecosoprāns) & Ventis Zilberts (klavieres)
Latviešu vokālā kamermūzika 1950-2000

Jaunā CD koncerts-prezentācija

 

08.02.2010 plkst. 20:00
Latvijas Nacionālā opera

CHANTICLEER (vokālā grupa, ASV)

 

09.02.2010 plkst. 19:00
Cēsu 2.pamatskola

CHANTICLEER (vokālā grupa, ASV)

 

13.02.2010 plkst. 20:00
Lielā Ģilde

ECHOES OF SWING (džeza kvartets, Vācija)
Programmā – Amerikas 30.gadu neaizmirstama džēza klasika!

 

18.03.2010 plkst. 19:00
Melngalvju nams

Fauré Quartett (klavieru kvartets, Vācija)
R.Šūmanis – Klavieru kvartets Mibemol mažorā, op.47, J.Brāmss – Otrais Klavieru kvartets La mažorā, op.26

 

14.04.2010 plkst. 19:00
Mazajā ģildē

Endrū Stoups (Andrew Staupe, klavieres, ASV)
Programmā – Skarlati, Ravela, Šopēna, Rahmaņinova, Godāra mūzika

 

25.05.2010 plkst. 20:00
Lielā Ģilde

Mihīla Borstlapa džeza trio (Michiel Borstlap, Holande)
Daudziem rīdziniekiem izcilā holandiešu pianista Mihīla Borstlapa koncerts būs atklājums. Taču pasaule jau gandrīz 20 gadus cildina viņa spēli – jau kopš 1992.gada, kad viņš tika atzīts par konkursa Europe Jazz Contest labāko solistu.

 

05.11.2010 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

Jevgeņijs Kisins (klavieres)
Programmā – Šopēns

 

08.11.2010 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

Baleta viencēlienu vakars
Šopeniāna, Mihaila Fokina horeogrāfija; Iluzoriska balle, Dmitrija Brjanceva horeogrāfija.

Dejo Rīgas horeogrāfijas vidusskolas audzēkņi, LNO baleta solisti, Maskavas Staņislavska un Ņemiroviča-Dančenko muzikālā teātra baleta solisti

 

05.12.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Starptautiskais mūzikas festivāls CRESCENDO (Krievija) (mākslinieciskais vadītājs Deniss Macujevs) Svjatoslava Belzas ievadvārdi
Programmā – Mendelszons, Rahmaņinovs, Brāmss. Solists Deniss Macujevs (klavieres) Svjatoslava Belzas ievadvārdi.

 

06.12.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Starptautiskais mūzikas festivāls CRESCENDO (Krievija) (mākslinieciskais vadītājs Deniss Macujevs)
Maskavas Valsts filharmonijas Akadēmiskais simfoniskais orķestris, mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Jurijs Simonovs.

Programmā – Šopēns, Mocarts, Čaikovskis, Koņuss, Sensanss, Bartoks, Glazunovs

 

07.12.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Starptautiskais mūzikas festivāls CRESCENDO (Krievija) (mākslinieciskais vadītājs Deniss Macujevs)

Kamermūzikas vakars
Deniss Macujevs (klavieres), Grāfs Murža (vijole), Maksims Risanovs (alts), Kristīne Blaumane (čells), Tatjana Vasiļjeva (čells), Andrejs Ivanovs (kontrabass), Aleksejs Ogrinčuks (oboja), Jekaterina Mečetina (klavieres).

Programmā – Bēthovens, Britens, Arenskis, Šūberts

 

08.12.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Starptautiskais mūzikas festivāls CRESCENDO (Krievija) (mākslinieciskais vadītājs Deniss Macujevs)

Džeza šovs
Deniss Macujevs (klavieres), Šenda Rula (vokāls), Grāfs Murža (vijole), Borislavs Struļevs (čells), Andrejs Ivanovs (kontrabass), Arkādijs Šilklopers (mežrags, alpu rags), Dmitrijs Sevastjanovs (sitamie instrumenti)

 

22.12.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Rotaļlietu simfonija (Symphony of Toys )

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011