Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu repertuārs

Izvēlieties gadu:

  0000  

  2002  

  2003  

  2004  

  2005  

  2006  

 > 2007  

  2008  

  2009  

  2010  

  2011  

  2012  

  2013  

  2014  

  2015  

  2016  

  2017  

  2018  

  2019  

  2020  

  2021  


Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

09.01.2007 plkst. 19:00
Rīgas Doms

Pravoslavnije Pevčije (vīru koris, Krievija)
Pareizticīgo Ziemassvētki ar Pareizticīgo kori!

No 10. līdz 14.janvārim – koncerti Latvijas pilsētās

 

10.01.2007 plkst. 19:00
Ventspils koncertzālē "Jūras vārti"

Pravoslavnije Pevčije (vīru koris, Krievija)
Pareizticīgo Ziemassvētki ar Pareizticīgo kori!

 

12.01.2007 plkst. 19:00
Cēsu Sv.Jāņa baznīcā

Pravoslavnije Pevčije (vīru koris, Krievija)
Pareizticīgo Ziemassvētki ar Pareizticīgo kori!

 

13.01.2007 plkst. 18:00
Siguldas koncertzāle "Baltais Flīģelis"

Pravoslavnije Pevčije (vīru koris, Krievija)
Pareizticīgo Ziemassvētki ar Pareizticīgo kori!

 

14.01.2007 plkst. 19:00
Rīgas Doms

Pravoslavnije Pevčije (vīru koris, Krievija)
Pareizticīgo Ziemassvētki ar Pareizticīgo kori!

PAPILDUS KONCERTS!!!

 

16.01.2007 plkst. 19:00
Jēkabpils Tautas namā

VECAIS JAUNAIS GADS
Irina Dolženko (mecosoprāns, Krievija), Anatolijs Safiuļins (bass, Vācija), Inna Davidova (klavieres) Programmā – krievu komponistu dziesmas un dueti

 

17.01.2007 plkst. 19:00
Ventspils pilī

VECAIS JAUNAIS GADS
Irina Dolženko (mecosoprāns, Krievija), Anatolijs Safiuļins (bass, Vācija), Inna Davidova (klavieres) Programmā – krievu komponistu dziesmas un dueti

 

20.01.2007 plkst. 18:00
Siguldas koncertzāle "Baltais Flīģelis"

VECAIS JAUNAIS GADS
Irina Dolženko (mecosoprāns, Krievija), Anatolijs Safiuļins (bass, Vācija), Inna Davidova (klavieres) Programmā – krievu komponistu dziesmas un dueti

 

21.01.2007 plkst. 18:00
Melngalvju nams

VECAIS JAUNAIS GADS
Irina Dolženko (mecosoprāns, Krievija), Anatolijs Safiuļins (bass, Vācija), Inna Davidova (klavieres) Programmā – krievu komponistu dziesmas un dueti

 

27.01.2007 plkst. 19:00
Melngalvju nams

ITĀĻU BAROKA MŪZIKA
Slaveno virtuozu Rīgas debija!

Andress Mustonens (vijole, Igaunija), Ramons Jaffe (čells, Vācija), Ivo Sillamā (klavesīns, Igaunija).

Programmā Vivaldi, Korelli, Tartīni skaņdarbi

 

14.02.2007 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

G-STRINGS (Vācija) & Intars Busulis
Crossover mūzikas pasaules brīnums!

 

15.02.2007 plkst. 19:00
Siguldas koncertzāle "Baltais Flīģelis"

G-STRINGS (Vācija) & Intars Busulis
Crossover mūzikas pasaules brīnums!

 

13.03.2007 plkst. 19:00
Melngalvju nams

Trio Wanderer (klavieru trio, Francija)
Programmā Brāmsa, Lista un Šostakoviča klavieru trio

 

14.03.2007 plkst. 19:00
Siguldas koncertzāle "Baltais Flīģelis"

Trio Wanderer (klavieru trio, Francija)
Programmā Brāmsa, Lista un Šostakoviča klavieru trio

 

27.03.2007 plkst. 19:00
Rīgas Doms

J.S.BAHS – SV. JĀŅA PASIJA
Valsts Akadēmiskais koris Latvija, Vidzemes kamerorķestris.

Solisti: Evija Martinsone (soprāns), Sergejs Jēgers (kontrtenors), Mati Turi (tenors, Igaunija), Jānis Misiņš (bass), Rinalds Kandalincevs (bass). Diriģents Andris Veismanis.

 

02.04.2007 plkst. 19:00
Rīgas Sv. Jāņa baznīca

G.F. HENDELIS – DIXIT DOMINUS
Concerto Copenhagen (senās mūzikas ansamblis, Dānija), diriģents un mākslinieciskais vadītājs - Larss Ulriks Mortensens (Lars Ulrik Mortensen).

Latvijas Radio koris, mākslinieciskais vadītājs Sigvards Kļava.

Solisti no Nīderlandes un Latvijas.

 

08.05.2007 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

ĀZIJAS BALSS
ALIMS GASIMOVS ( mugamu dziedātājs, Azerbaidžāna), Fergana Gasimova (mugamu dziedātāja) un instrumentālais ansamblis

 

16.05.2007 plkst. 19:00
Siguldas koncertzāle "Baltais Flīģelis"

Izaī stīgu kvartets (YSAŸE QUARTET, Francija)
Piedalās stīgu kvartets DIFERENCE

Ežēna Izaī mūzikas ugunīgajam temperamentam, spēkam un skaistumam bija maģiska ietekme uz jauno ansambli. Izaī kvartets pilnveidojās, strādājot kopā ar slaveno kvartetu LaSalle un Amadeus mūziķiem. Jau 1988.gadā Izaī kvartetu sagaidīja pirmie lielie panākumi – Starptautiskajā konkursā Evian tas kļuva par pirmo franču kvartetu, kas ieguvis šī konkursa Grand Prix

 

17.05.2007 plkst. 19:00
Melngalvju nams

Izaī stīgu kvartets (YSAŸE QUARTET, Francija)
Piedalās stīgu kvartets DIFERENCE

Ežēna Izaī mūzikas ugunīgajam temperamentam, spēkam un skaistumam bija maģiska ietekme uz jauno ansambli. Izaī kvartets pilnveidojās, strādājot kopā ar slaveno kvartetu LaSalle un Amadeus mūziķiem. Jau 1988.gadā Izaī kvartetu sagaidīja pirmie lielie panākumi – Starptautiskajā konkursā Evian tas kļuva par pirmo franču kvartetu, kas ieguvis šī konkursa Grand Prix

 

24.05.2007 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris
Programmā: R.Štrauss – Tils Pūcesspieģelis, E.Lalo – Spāņu simfonija, K.Debisī - Jūra, K.Debisī - Fauna diendusa

 

25.05.2007 plkst. 20:00
Mūsdienu kultūras centrā Sapņu fabrika

LO’JO (pasaules mūzikas ansamblis, Francija)
LO’JO (pasaules mūzikas ansamblis, Francija) ar programmu BAZAR SAVANT (GUDRINIEKU TIRGUS)

 

04.06.2007 plkst. 19:00
Melngalvju nams

Lorāns Korsija (Laurent Korcia, vijole, Francija)
Lorāns Korsija (Laurent Korcia, vijole, Francija),Žonass Vito (Jonas Vitaud, klavieres, Francija)

Programmā: deju mūzika – no Brāmsa līdz Čaikovskim

 

12.06.2007 plkst. 19:00
Rīgas Doms

V.A.Mocarts -Rekviēms
Solisti: Inese Galante (soprāns), Antra Bigača (mecosoprāns), Viesturs Jansons (tenors), Egils Siliņš (bass).

Instrumentālais ansamblis, Andress Mustonens, diriģents

 

05.07.2007 plkst. 19:00
Rīgas Doms

Sergejs Jēgers (kontrtenors) un Iveta Apkalna (ērģeles)
Sergejs Jēgers (kontrtenors) Iveta Apkalna (ērģeles)

 

10.07.2007 plkst. 19:00
Melngalvju nams

Eiropas Savienības kamerorķestris
Programmā: Vivaldi, Mocarts, Hendelis

 

12.07.2007 plkst. 19:00
Rīgas Doms

AVE MARIA
Inese Galante (soprāns), Elīna Bukša (vijole), Aivars Kalējs (ērģeles).

 

07.08.2007 plkst. 19:00
Rīgas Doms

Prelūdija
Inese Galante (soprāns), Kembridžas universitātes Karaliskās koledžas koris (Lielbritānija)

 

11.08.2007 plkst. 18:00
Dzintaru koncertzāle

Festivāla atklāšana Galā koncerts
Solisti: Inese Galante (soprāns), Irina Dolženko (mecosoprāns, Krievija), Sergejs Larins (tenors), Nemanja Radulovics (vijole, Francija)

 

12.08.2007 plkst. 16:00
Dubultu Evaņģēliski luteriskajā baznīca

Garīgās mūzikas koncerts
Inese Galante (soprāns), Aivars Kalējs (ērģeles) un citi mākslinieki.

 

12.08.2007 plkst. 20:00
Dzintaru koncertzāle

Mingus Big Band (ASV) Leģendārais ansamblis - par mīlu un džezu!
Mingus Big Band (ASV) Leģendārais ansamblis - par mīlu un džezu!

 

13.08.2007 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

Viņa Augstība Ansamblis - Jazz via Classics
Lorāns Korsija (Francija, vijole), Nemanja Radulovics (Francija, vijole)

 

14.08.2007 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

Maskavas virtuozi + TEREM-kvartets (Krievija)
Maskavas virtuozi + TEREM-kvartets (Krievija)

 

15.08.2007 plkst. 18:00
Dzintaru koncertzāle

Krievu vokālās kamermūzikas pērles
Solisti: Inese Galante (soprāns), Irina Dolženko (mecosoprāns, Krievija), Sergejs Larins (tenors), Anatolijs Safiuļins (bass, Vācija), Inna Davidova (klavieres)

 

15.08.2007 plkst. 21:00
Dzintaru koncertzāle

Dervišu dejas (Turcija)
Dervišu dejas (Turcija)

 

16.08.2007 plkst. 20:00
Dzintaru koncertzāle

The Real Group (Zviedrija)
Real Group (Zviedrija)

 

17.08.2007 plkst. 18:00
Dzintaru koncertzāle

Festivāla noslēgums Galā koncerts
Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris Diriģents - Aleksandrs Viļumanis

Solisti: Inese Galante (soprāns), Irina Dolženko (mecosoprāns), Anatolijs Safiuļins (bass), Artūrs Cingujevs (klavieres), The Real Group, Terem-kvartets.

 

17.08.2007 plkst. 22:00
Dzintaru koncertzāle

After Party
Best Salsa After Party

MARACA (Kuba)

 

24.10.2007 plkst. 19:00
Mazajā Ģildē

Elīna BUKŠA (vijole) un Olita Liepiņa (klavieres)
Programma – Baha, Veņavska, Čaikovska un citu komponistu meistardarbi

 

29.10.2007 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

Turcijas Kultūras Dienu noslēguma koncerts Fazils Sajs (Fazil Say, klavieres, Turcija)
No brīnumbērna līdz superzvaigznei!

Programmā: Haidns – 48.sonāte Do mažorā, Bēthovens – 17.sonāte re minorā, Ravels – Sonatīne, Sajs – Melnā zeme, Musorgskis – Izstādes gleznas

 

05.11.2007 plkst. 20:00
Latvijas Nacionālā opera

The Swingle Singers (Lielbritānija)
The Swingle Singers (Lielbritānija)

 

09.11.2007 plkst. 19:00
Rīgas Sv. Jāņa baznīca

Latvijas Radio koris
Diriģents Stīvens Leitons (Stephen Layton, Lielbritānija)

Programmā Pērsels, Bērds, Britens

 

10.11.2007 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Pols Golbreits (Paul Galbraith, ģitāra, Lielbritānija)
Pirmoreiz Rīgā uzstāsies Pols Golbreits – astoņstīgu ģitāras spēles pionieris, novators, Baha un Mocarta mūzikas nepārspējams aranžētājs un atskaņotājs.

 

12.11.2007 plkst. 20:00
Latvijas Nacionālā opera

KOLSIMCHA – The World Quintet
KOLSIMCHA – The World Quintet

 

25.11.2007 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

From Fritz to Django
BENI ŠMIDS (BENI SCHMID, vijole, Austrija), un viņa džeza trio

 

03.12.2007 plkst. 20:00
Latvijas Nacionālā opera

JAZZ-TANGO
Rišārs Galljano (Richard Galliano, akordeons, Francija) un kvartets Tangaria

 

04.12.2007 plkst. 19:00
Melngalvju nams

AURATA QUINTET Starptautisks klavieru kvintets
Programmā: Šūberts, Brāmss

 

12.12.2007 plkst. 21:00
Rīgas Doms

NAKTS LŪGŠANA
Latvijas Radio koris Vokālā grupa COSMOS

 

13.12.2007 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

HORTUS MUSICUS (Igaunija)
Programma Ziemassvētku gaidās

 

14.12.2007 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Tallinas Kamerorķestris un Dmitrijs Sitkoveckis (vijole)
Programmā- Bahs, Tartini, Stravinskis, Perts. Šostakovičs

 

14.12.2007 plkst. 19:00
Cēsu Kultūras Nams

HORTUS MUSICUS (Igaunija)
Programma Ziemassvētku gaidās

 

15.12.2007 plkst. 18:00
Ādažu Kultūras namā (tel.67997171)

Vokālā grupa PUTNI
Programmā - Jura Ābola, Georga Pelēča un Riharda Dubras jaundarbi

 

16.12.2007 plkst. 15:00
Viļānu Katoļu baznīcā

Vokālā grupa PUTNI
Programmā - Jura Ābola, Georga Pelēča un Riharda Dubras jaundarbi

 

18.12.2007 plkst. 19:00
Ventspils Evaņģēliski luteriskajā baznīcā

Vokālā grupa PUTNI
Programmā - Jura Ābola, Georga Pelēča un Riharda Dubras jaundarbi

 

19.12.2007 plkst. 20:30
Rīgas Sv. Jāņa baznīca

Vokālā grupa PUTNI
Programmā - Jura Ābola, Georga Pelēča un Riharda Dubras jaundarbi

 

21.12.2007 plkst. 17:00
Jēkabpils Tautas namā

Rotaļlietu simfonija
Solisti - Ilze Urbāne (flauta), Andris Pauls (vijole), Margarita Žuravļova-Kreina (vijole), Mona Zariņa (čells) un citi mākslinieki Festivāla kamerorķestris Diriģents - Arkādijs Fomins (ASV)

Programmā L.Mocarta, A.Vivaldi, E.Grīga, P.Čaikovska, A.Pjacollas un citu komponistu populāra mūzika

 

22.12.2007 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Rotaļlietu simfonija
Solisti - Ilze Urbāne (flauta), Andris Pauls (vijole), Margarita Žuravļova-Kreina (vijole), Mona Zariņa (čells) un citi mākslinieki Festivāla kamerorķestris Diriģents - Arkādijs Fomins (ASV)

Programmā L.Mocarta, A.Vivaldi, E.Grīga, P.Čaikovska, A.Pjacollas un citu komponistu populāra mūzika

 

23.12.2007 plkst. 15:00
Kauguru Kultūras namā

Rotaļlietu simfonija
Solisti - Ilze Urbāne (flauta), Andris Pauls (vijole), Margarita Žuravļova-Kreina (vijole), Mona Zariņa (čells) un citi mākslinieki Festivāla kamerorķestris Diriģents - Arkādijs Fomins (ASV)

Programmā L.Mocarta, A.Vivaldi, E.Grīga, P.Čaikovska, A.Pjacollas un citu komponistu populāra mūzika

 

23.12.2007 plkst. 18:00
Rīgas Doms

J.S.BAHS – ZIEMASSVĒTKU ORATORIJA
Tradicionāla Hermaņa Brauna fonda dāvana Ziemassvētkos

 

26.12.2007 plkst. 18:00
Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Clavier Trio (klavieru trio, ASV)
Programmā: Bēthovens, Ravels, Čaikovskis

 

27.12.2007 plkst. 19:00
Rīgas Doms

G.F.Hendelis - oratorija MESIJA (MESSIAH)
Latvijas Radio koris (mākslinieciskais vadītājs Sigvards Kļava), Baroka kamerorķestris.

Diriģents Andris Veismanis

Majestātiska drāma par cilvēces glābšanu!

 

29.12.2007 plkst. 19:00
Melngalvju nams

Daishin Kashimoto (vijole,Japāna) un Muza Rubackyte (klavieres, Francija)
Daišins Kašimoto (Daishin Kashimoto, vijole, Japāna), Mūza Rubackīte (Muza Rubackyte, klavieres, Francija)

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011