http://www.hbf.lv

Izdrukāts: 13.06.2021 @ 07:07


 

Koncertu repertuārs

Izvēlieties gadu:

  0000  

  2002  

  2003  

  2004  

  2005  

  2006  

  2007  

  2008  

  2009  

 > 2010  

  2011  

  2012  

  2013  

  2014  

  2015  

  2016  

  2017  

  2018  

  2019  

  2020  

  2021  


Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

09.01.2010 plkst. 19:00
Rīgas Doms

ПРАВОСЛАВНЫЕ ПЕВЧИЕ (Pareizticīgie dziedoņi, vīru koris, Krievija)
Diriģents Georgijs Smirnovs, soliste Inga Kalna (soprāns)

Pareizticīgo Ziemassvētki ar Pareizticīgiem dziedoņiem!

 

10.01.2010 plkst. 16:00
Ventspils Teātra namā “Jūras vārti”

ПРАВОСЛАВНЫЕ ПЕВЧИЕ (Pareizticīgie dziedoņi, vīru koris, Krievija)
Diriģents Georgijs Smirnovs, soliste Inga Kalna (soprāns)

Pareizticīgo Ziemassvētki ar Pareizticīgiem dziedoņiem!

 

13.01.2010 plkst. 18:00
Jēlgavas Pilsētas Kultūras Nams

Vecais Jaunais gads
Senās krievu romances – valdzinājums un sirsnība!

 

14.01.2010 plkst. 19:00
Skrīveru Kultūras Centrs

Vecais Jaunais gads
Senās krievu romances – valdzinājums un sirsnība!

 

15.01.2010 plkst. 19:00
Ventspils Kultūras Centrs

Vecais Jaunais gads
Senās krievu romances – valdzinājums un sirsnība!

 

17.01.2010 plkst. 19:00
Mazajā ģildē

Vecais Jaunais gads
Senās krievu romances – valdzinājums un sirsnība!

 

28.01.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Vestards Šimkus (klavieres)
Programmā Šopēns

 

29.01.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Vestards Šimkus (klavieres)
Programmā Šopēns

 

04.02.2010 plkst. 17:00
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Ērģeļu zālē

Antra Bigača (mecosoprāns) & Ventis Zilberts (klavieres)
Latviešu vokālā kamermūzika 1950-2000

Jaunā CD koncerts-prezentācija

 

08.02.2010 plkst. 20:00
Latvijas Nacionālā opera

CHANTICLEER (vokālā grupa, ASV)

 

09.02.2010 plkst. 19:00
Cēsu 2.pamatskola

CHANTICLEER (vokālā grupa, ASV)

 

13.02.2010 plkst. 20:00
Lielā Ģilde

ECHOES OF SWING (džeza kvartets, Vācija)
Programmā – Amerikas 30.gadu neaizmirstama džēza klasika!

 

10.03.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Dang Thai Šons (klavieres, Vjetnama)
Programmā - Šopēns

 

18.03.2010 plkst. 19:00
Melngalvju nams

Fauré Quartett (klavieru kvartets, Vācija)
R.Šūmanis – Klavieru kvartets Mibemol mažorā, op.47, J.Brāmss – Otrais Klavieru kvartets La mažorā, op.26

 

14.04.2010 plkst. 19:00
Mazajā ģildē

Endrū Stoups (Andrew Staupe, klavieres, ASV)
Programmā – Skarlati, Ravela, Šopēna, Rahmaņinova, Godāra mūzika

 

06.05.2010 plkst. 18:00
Daugavpilī, Daugavpils Mūzikas skolā

Šopēns un Viardo
Ļiļana Jovanoviča (soprāns), Biļana Stafansone (soprāns), Inna Davidova (klavieres)

 

10.05.2010 plkst. 18:00
Cēsī, Cēsīs Izstāžu Zālē

Šopēns un Viardo
Ļiļana Jovanoviča (soprāns), Biļana Stafansone (soprāns), Inna Davidova (klavieres)

 

13.05.2010 plkst. 19:00
Melngalvju nams

Šopēns un Viardo
Ļiļana Jovanoviča (soprāns), Biļana Stafansone (soprāns), Inna Davidova (klavieres)

 

25.05.2010 plkst. 20:00
Lielā Ģilde

Mihīla Borstlapa džeza trio (Michiel Borstlap, Holande)
Daudziem rīdziniekiem izcilā holandiešu pianista Mihīla Borstlapa koncerts būs atklājums. Taču pasaule jau gandrīz 20 gadus cildina viņa spēli – jau kopš 1992.gada, kad viņš tika atzīts par konkursa Europe Jazz Contest labāko solistu.

 

15.07.2010 plkst. 19:00
Rīgas Doms

AVE MARIA
Inese Galante (soprāns), Aivars Kalējs (ērģeles)

 

23.07.2010 plkst. 19:00
Rīgas Sv. Jāņa baznīca

Eiropas Savienības Baroka Orķestris
Diriģents Larss Ulriks Mortensens. Programmā – Vivaldi, Albinoni, Lokatelli u.c.

 

24.07.2010 plkst. 16:00
Cēsīs, Sv. Jāņa baznīcā

Eiropas Savienības Baroka Orķestris
Diriģents Larss Ulriks Mortensens. Programmā – Vivaldi, Albinoni, Lokatelli u.c.

 

11.08.2010 plkst. 19:00
Dubultu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā (Baznīcas ielā 13)

Prelūdija
Garīgās mūzikas koncerts. Inese Galante (soprāns), Aivars Kalējs (ērģeles) un citi mākslinieki.

 

14.08.2010 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

Festivāla atklāšana
Programmā: Šopēns - Klavierkoncerts, ārijas un dueti no operām

Biļetes pieejamas Biļešu Servisa kasēs, Dzintaru koncertzālē, Latvijas Nacionālas Operas kasē, Rīgas Tūrisma informācijas centrā.

 

15.08.2010 plkst. 17:00
Dzintaru Mazajā koncertzālē

Krievu kamermūzikas pērles
Programmā: senās krievu romances

Biļetes pieejamas Biļešu Servisa kasēs un Dzintaru koncertzālē

 

15.08.2010 plkst. 19:30
Dzintaru koncertzāle

Džeza mūzikas vakars
GRAMMY balvas ieguvējs Hjū Masekela (Hugh Masekela, trompete, flīgelhorns, vokāls, Dienvīdāfrika) un viņa ansamblis

Biļetes pieejamas Biļešu Servisa kasēs, Dzintaru koncertzālē, Latvijas Nacionālas Operas kasē, Rīgas Tūrisma informācijas centrā.

 

16.08.2010 plkst. 18:00
Dzintaru koncertzāle

CHOPIN NON STOP - CHOPIN FOREVER
Vestards Šimkus, Dang Thai Šons, Dāvids Gazarovs un citi pianisti, kā arī GRAMMY balvas ieguvējs grupa KLAZZ BROTHERS

Biļetes pieejamas Biļešu Servisa kasēs, Dzintaru koncertzālē, Latvijas Nacionālas Operas kasē, Rīgas Tūrisma informācijas centrā.

 

17.08.2010 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

BUCHAREST TANGO (starptautiskais tango ansamblis)
BUCHAREST TANGO (starptautiskais tango ansamblis)

Biļetes pieejamas Biļešu Servisa kasēs, Dzintaru koncertzālē, Latvijas Nacionālas Operas kasē, Rīgas Tūrisma informācijas centrā.

 

18.08.2010 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

Festivāla noslēgums - Galā koncerts Gala Galante
Inese Galante, Staņislavs Igoļinskis (klavieres, Krievija), Dāvids D’Ors (kontrtenors, Izraēla), grupa Klazz Brothers & Cuba Percussion, Latvijas Nacionālās operas orķestris, diriģents Aleksandrs Viļumanis un pārsteigumi

Biļetes pieejamas Biļešu Servisa kasēs, Dzintaru koncertzālē, Latvijas Nacionālas Operas kasē, Rīgas Tūrisma informācijas centrā.

 

19.10.2010 plkst. 19:00
Skrīveri,Skrīveru Kultūras Namā

Viviana Sofroņicki spēlē Šopēna laikmeta klavieres
Pirmoreiz Latvijā – vēsturisko instrumentu kopijas (Pola Maknaltija darbnīca)!

Programmā: K.F.E.Bahs, Mocarts, Bēthovens, Šūberts, Mendelsons, Šopēns

 

22.10.2010 plkst. 19:00
Cēsīs, Cēsu 2.pamatskolā

Viviana Sofroņicki spēlē Šopēna laikmeta klavieres
Pirmoreiz Latvijā – vēsturisko instrumentu kopijas (Pola Maknaltija darbnīca)!

Programmā: K.F.E.Bahs, Mocarts, Bēthovens, Šūberts, Mendelsons, Šopēns

 

24.10.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Viviana Sofroņicki spēlē Šopēna laikmeta klavieres
Pirmoreiz Latvijā – vēsturisko instrumentu kopijas (Pola Maknaltija darbnīca)!

Programmā: K.F.E.Bahs, Mocarts, Bēthovens, Šūberts, Mendelsons, Šopēns

 

28.10.2010 plkst. 19:00
Valmieras Kultūras centrā

Viviana Sofroņicki spēlē Šopēna laikmeta klavieres
Pirmoreiz Latvijā – vēsturisko instrumentu kopijas (Pola Maknaltija darbnīca)!

Programmā: K.F.E.Bahs, Mocarts, Bēthovens, Šūberts, Mendelsons, Šopēns

 

31.10.2010 plkst. 18:00
Liepajā, Liepajas Teatrī

Viviana Sofroņicki spēlē Šopēna laikmeta klavieres
Pirmoreiz Latvijā – vēsturisko instrumentu kopijas (Pola Maknaltija darbnīca)!

Programmā: K.F.E.Bahs, Mocarts, Bēthovens, Šūberts, Mendelsons, Šopēns

 

05.11.2010 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

Jevgeņijs Kisins (klavieres)
Programmā – Šopēns

 

08.11.2010 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

Baleta viencēlienu vakars
Šopeniāna, Mihaila Fokina horeogrāfija; Iluzoriska balle, Dmitrija Brjanceva horeogrāfija.

Dejo Rīgas horeogrāfijas vidusskolas audzēkņi, LNO baleta solisti, Maskavas Staņislavska un Ņemiroviča-Dančenko muzikālā teātra baleta solisti

 

05.12.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Starptautiskais mūzikas festivāls CRESCENDO (Krievija) (mākslinieciskais vadītājs Deniss Macujevs) Svjatoslava Belzas ievadvārdi
Programmā – Mendelszons, Rahmaņinovs, Brāmss. Solists Deniss Macujevs (klavieres) Svjatoslava Belzas ievadvārdi.

 

06.12.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Starptautiskais mūzikas festivāls CRESCENDO (Krievija) (mākslinieciskais vadītājs Deniss Macujevs)
Maskavas Valsts filharmonijas Akadēmiskais simfoniskais orķestris, mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Jurijs Simonovs.

Programmā – Šopēns, Mocarts, Čaikovskis, Koņuss, Sensanss, Bartoks, Glazunovs

 

07.12.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Starptautiskais mūzikas festivāls CRESCENDO (Krievija) (mākslinieciskais vadītājs Deniss Macujevs)

Kamermūzikas vakars
Deniss Macujevs (klavieres), Grāfs Murža (vijole), Maksims Risanovs (alts), Kristīne Blaumane (čells), Tatjana Vasiļjeva (čells), Andrejs Ivanovs (kontrabass), Aleksejs Ogrinčuks (oboja), Jekaterina Mečetina (klavieres).

Programmā – Bēthovens, Britens, Arenskis, Šūberts

 

08.12.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Starptautiskais mūzikas festivāls CRESCENDO (Krievija) (mākslinieciskais vadītājs Deniss Macujevs)

Džeza šovs
Deniss Macujevs (klavieres), Šenda Rula (vokāls), Grāfs Murža (vijole), Borislavs Struļevs (čells), Andrejs Ivanovs (kontrabass), Arkādijs Šilklopers (mežrags, alpu rags), Dmitrijs Sevastjanovs (sitamie instrumenti)

 

12.12.2010 plkst. 19:00
Rīgas Doms

Nakts lūgšana
Latvijas Radio koris, vokāla grupa Schola Cantorum Riga

Programmā – gregoriskie dziedājumi un mūsdienu mūzika: Annes Boidas, Ģērģa Ligeti, Arvo Perta, Andersa Hilborga kora skaņdarbi, kā arī Mortona Feldmana mesas Rothko Chapel (Rotko kapela) pirmatskaņojums Latvijā Diriģents Sigvards Kļava.

 

22.12.2010 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Rotaļlietu simfonija (Symphony of Toys )

 

29.12.2010 plkst. 19:00
Melngalvju nams

CLAVIER TRIO (klavieru trio, ASV)
Programmā – Auerbaha, Šēnbergs, Rahmaņinovs

 

© Hermaņa Brauna fonds & Nordik IT, 2002-2003