Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu repertuārs

Izvēlieties gadu:

  0000  

  2002  

  2003  

  2004  

  2005  

  2006  

  2007  

  2008  

  2009  

  2010  

  2011  

 > 2012  

  2013  

  2014  

  2015  

  2016  

  2017  

  2018  

  2019  

  2020  

  2021  


Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

10.01.2012 plkst. 19:00
Rīgas Doms

Vīru koris Pareizticīgie dziedoņi ( Krievija)
Diriģents Georgijs Smirnovs

 

11.01.2012 plkst. 19:00
Valmierā, Sv.Sīmaņa baznīcā

Vīru koris Pareizticīgie dziedoņi ( Krievija)
Diriģents Georgijs Smirnovs

 

12.01.2012 plkst. 19:00
Jelgavā, Jelgavas Kultūras Namā

Vīru koris Pareizticīgie dziedoņi ( Krievija)
Diriģents Georgijs Smirnovs

 

13.01.2012 plkst. 19:00
Skrīveri, Skrīveru Kultūras Centrā

Vīru koris Pareizticīgie dziedoņi ( Krievija)
Diriģents Georgijs Smirnovs

 

14.01.2012 plkst. 18:00
Krustpils, Krustpils Kultūras Namā

Vīru koris Pareizticīgie dziedoņi ( Krievija)
Diriģents Georgijs Smirnovs

 

15.01.2012 plkst. 15:00
Rēzeknē, Nacionālas Biedrības Kultūras Namā

Vīru koris Pareizticīgie dziedoņi ( Krievija)
Diriģents Georgijs Smirnovs

 

04.02.2012 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Aleksandrs Meļņikovs (klavieres, Krievija)
Programmā: Šūberts un J.Brāmss

04.02.2012 LIELAS ĢILDES KASES DARBA LAIKS: STUNDA PIRMS KONCERTA!

 

13.02.2012 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

HBF dzimšanas diena
Tango ansamblis Sexteto Mayor (Argentīna). Latin Grammy Award, Premio Konex, Premio Konex de Platino un Premios Carlos Gardel balvu ieguvējs

 

25.02.2012 plkst. 19:00
Mazajā ģildē

Viktors Goldbergs (Victor Goldberg, klavieres, Izraēla)
Programmā: Haidns – Sonāte si minorā, Čaikovskis – Gadalaiki (fragmenti), Skrjabins – Piektā sonāte, Brāmss – Variācijas un Fūga par Hendeļa tēmu

 

27.03.2012 plkst. 19:00
Rīgas Doms

MISERERE
Garīgas mūzikas koncerts. Inese Galante (soprāns) un Jāzepa Mediņa Mūzikas Skolas zēnu koris (diriģents – Romāns Vanags)

 

29.03.2012 plkst. 19:00
Cēsis, Cēsu 2. pamatskolā

INESE GALANTE un Inna Davidova (klavieres)
Programmā – klausītāju iemīļoti skaņdarbi no dziedātājas repertuāra: garīgā mūzika, fragmenti no operām, romances

 

30.03.2012 plkst. 19:00
Melngalvju nams

Elīna Bukša (vijole) un Dana Protopopesku (klavieres)
Programmā – Brāmsa un Prokofjeva vijoļsonātes, Ravēls – Čigāniete, Šosons – Poēma

 

01.04.2012 plkst. 16:00
Jelgava, Jelgavas Kultūras namā

INESE GALANTE un Inna Davidova (klavieres)
Programmā – klausītāju iemīļoti skaņdarbi no dziedātājas repertuāra: garīgā mūzika, fragmenti no operām, romances

 

23.04.2012 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

Rišārs Galjano (Richard Galliano, akordeons, bandoneons, akordīna) un viņa sekstets (Francija)
programmā DE BACH A PIAZZOLLA

 

10.07.2012 plkst. 19:00
Rīgas Doms

AVE MARIA
JAUNĀ PROGRAMMA. INESE GALANTE (soprāns), Aivars Kalējs (ērģeles)

 

10.08.2012 plkst. 19:00
Dubulti, Evanģēliski luteriskā baznīcā (Baznīcas ielā, 13)

Prelūdija
Garīgās mūzikas koncerts. Inese Galante (soprāns), Aivars Kalējs (ērģeles) un citi mākslinieki.

 

11.08.2012 plkst. 17:00
Rīgas Centrālās stacijas laukumā

Origo SUMMERTSTAGE
Inese Galante (soprāns), Irina Dolženko (mecosoprāns), Anatolijs Safiuļins (bass), Inna Davidova (klavieres) un festivāla Summertime jaunie dalībnieki

 

12.08.2012 plkst. 18:00
Dzintaru koncertzāle

Festivāla atklāšana
Inese Galante (soprāns) un viņas draugi no pasaules opernamiem, diriģents Tadeušs Voicehovskis (Polija)

 

13.08.2012 plkst. 18:00
Dzintaru Mazajā koncertzālē

Vokālās kamermūzikas vakars - Dmitrija Šostakoviča vokālie cikli
"No ebreju tautas dzejas", "Spāņu dziesmas", "Svīta ar Mikelandželo dzeju".

Inese Galante (soprāns), Irina Dolženko (mecosoprāns), Vsevolods Grivnovs (tenors), Anatolijs Safiuļins (bass), Inna Davidova (klavieres)

 

13.08.2012 plkst. 20:00
Dzintaru koncertzāle

Džeza mūzikas vakars - Ernie Watts Quartet (ASV)
Viņš elpo uguni un spēj sasaldēt, var izsaukt vētru un prot izvilināt no sava saksofona ne-šīs-zemes skaņas… Viņš ir spēcīgs un reizē juteklisks; ar Herkula tehniku apveltīts, bet tai pašā laikā cilvēcisks, sarežģīts, bet arī elegants un brīnišķīgs mūziķis… Nē – brīnums!

 

14.08.2012 plkst. 18:00
Dzintaru Mazajā koncertzālē

Spāņu fantāzija
Belēna Kabanesa (Belén Cabanes,deja, kastaņetes, Spānija), Andreass Marija Germeks (Andreas Maria Germek,ģitāra, Spānija)

Programma – Spānijas un Latīņamerikas komponistu klasiskā mūzika, kā arī flamenko mūzika

 

14.08.2012 plkst. 20:00
Dzintaru koncertzāle

I Virtuosi Italiani (kamerorķestris, Itālija)
I Virtuosi Italiani (kamerorķestris, Itālija)

 

15.08.2012 plkst. 18:00
Dzintaru Mazajā koncertzālē

Kamermūzikas vakars Ceļojumu mirkļi
Inga Kalna (soprāns), Dāvids Liskers (vijole, ASV),Valentīna Gotlība (klavieres, ASV), Andrejs Osokins (klavieres), klavieru kvartets RIX. Programmā – sena un mūsdienu kamermūzika, pasaules pirmatskaņojumi

 

15.08.2012 plkst. 20:00
Dzintaru koncertzāle

Čaplins un mūzika
Dzīvais kino un dzīvā mūzika. Diriģents Timotijs Broks (ASV).

 

16.08.2012 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

Fanfare Ciocarlia (čigānu brass orķestris, Rumānija)
15 gadu pastāvēšanas laikā slavenais rumāņu čigānu orķestris Fanfare Ciocărlia ir sniedzis vairāk nekā 1200 koncertu 50 pasaules valstīs. Paši muzikanti saka: „Rumānijā tādu orķestru ir daudz, taču mēs spēlējam ātrāk par visiem”. Protams, ka būtība nav ātrumā, bet aizrautībā un iedvesmā. Viņu mūzika ir svētki, emociju vētra!

 

17.08.2012 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

Festivāla noslēgums - Gala Galante
Inese Galante (soprāns) un festivāla viesi

 

19.10.2012 plkst. 19:00
Cēsu 2.pamatskola

Mendelszona koncerts un Šūmaņa simfonija
Elīna Bukša (vijole), Vestards Šimkus (klavieres), Sinfonietta Rīga. Diriģents Normunds Šnē. Programmā: Mendelszons – Koncerts vijolei, klavierēm un stīgām, Šūmanis – 2.simfonija

 

20.10.2012 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Mendelszona koncerts un Šūmaņa simfonija
Elīna Bukša (vijole), Vestards Šimkus (klavieres), Sinfonietta Rīga. Diriģents Normunds Šnē. Programmā: Mendelszons – Koncerts vijolei, klavierēm un stīgām, Šūmanis – 2.simfonija

 

05.11.2012 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

VOCES8 (vokālais oktets, Lielbritānija)
Mūzikas festivāla Winterfest atklāšana

Programmā – senā mūzika, klasika, džezs un Ziemassvētku melodijas

 

12.11.2012 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

Viktorija Mullova (vijole) un The Matthew Barley ensemble (Lielbritānija)
Programmā The Peasant Girl (Lauku meitene)

 

19.11.2012 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

I Solisti Veneti (kamerorķestris, Itālija)
Programmā itāļu zelta klasika: Vivaldi, Rosīni, Botezīni un citu komponistu koncerti stīgām un dažādiem instrumentiem – mandolīnai, obojai, klarnetei, trompetei, vijolei, čellam un kontrabasam

 

08.12.2012 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Takács Quartet (stīgu kvartets, ASV)
Programmā: Šūberts – Rosamunde, Britens – Trešais stīgu kvartets, Dvoržāks – Amerikāņu stīgu kvartets

 

12.12.2012 plkst. 20:00
Rīgas Sv. Jāņa baznīca

Nakts lūgšana
Ceļš uz Mūžīgās Gaismas sadzirdēšanu caur nakts lūgšanu un mieru

 

18.12.2012 plkst. 19:00
Latvijas Nacionālā opera

Ūte Lempere (Ute Lemper, Vācija)
Programmā - LAST TANGO IN BERLIN

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011