Sākumlapa     Izdrukāt

 LV    RU    EN  

Koncertu repertuārs

Izvēlieties gadu:

  0000  

  2002  

  2003  

  2004  

  2005  

  2006  

  2007  

  2008  

  2009  

  2010  

  2011  

  2012  

  2013  

 > 2014  

  2015  

  2016  

  2017  

  2018  

  2019  

  2020  

  2021  


Datums, laiks, vieta

Koncerts

Biļešu cenas

10.01.2014 plkst. 19:00
Rīgas Doms

ПРАВОСЛАВНЫЕ ПЕВЧИЕ (Pareizticīgie dziedoņi, vīru koris, Krievija)
Pareizticīgo Ziemassvētki ar Pareizticīgajiem dziedoņiem!

 

11.01.2014 plkst. 19:00
Rīgas Doms

Vīru koris Pareizticīgie dziedoņi ( Krievija) ar jaunu programmu
Diriģents Georgijs Smirnovs

 

12.01.2014 plkst. 16:00
Rēzekne, Latgales Vēstniecībā GORS

Vīru koris Pareizticīgie dziedoņi ( Krievija) ar jaunu programmu
Diriģents Georgijs Smirnovs

 

12.02.2014 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Danças Ocultas (akordeonistu kvartets, Portugāle)
Danças Ocultas (akordeonistu kvartets, Portugāle)

 

15.03.2014 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Festivāla AVANTI atklāšanas koncerts Meistari un mācekļi
Augustin Dumay (Ogistēns Dimē, vijole, Beļģija), Elīna Bukša (vijole) un Sinfonietta Rīga

 

16.03.2014 plkst. 14:00
Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

2. Jauniešu mūzikas festivāls AVANTI!

GRADUS AD PARNASSUM I
Spēlē Latvijas mūzikas skolu audzēkņi

 

16.03.2014 plkst. 16:00
Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

2. jauniešu mūzikas festivāls AVANTI!

Mūzika muzejā. Kamermūzikas koncerts.

 

22.03.2014 plkst. 14:00
Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

2. jauniešu mūzikas festivāls AVANTI!

GRADUS AD PARNASSUM II
Spēlē Latvijas mūzikas skolu audzēkņi.

BIĻETES PIEEJAMAS KONCERTA NORĪSES VIETĀ VIENU STUNDU PIRMS KONCERTA.

 

22.03.2014 plkst. 16:00
Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

2. jauniešu mūzikas festivāls AVANTI!

Mūzika muzejā. Kamermūzikas koncerts.

BIĻETES PIEEJAMAS KONCERTA NORĪSES VIETĀ VIENU STUNDU PIRMS KONCERTA.

 

22.03.2014 plkst. 19:00
Mākslas muzejs "Rīgas Birža"

2. jauniešu mūzikas festivāls AVANTI!

Mūzika muzejā. Kamermūzikas koncerts Izstādi slēdzot.

BIĻETES PIEEJAMAS KONCERTA NORĪSES VIETĀ VIENU STUNDU PIRMS KONCERTA.

 

23.03.2014 plkst. 14:00
Kultūras pils «Ziemeļblāzma»

2. Jauniešu mūzikas festivāls AVANTI!

GRADUS AD PARNASSUM III
Spēlē Latvijas mūzikas skolu audzēkņi

 

23.03.2014 plkst. 16:00
Kultūras pils «Ziemeļblāzma»

2. jauniešu mūzikas festivāls AVANTI!

Krievijas un Latvijas jauno dziedātāju koncerts
Pie mums ciemos Maskavas Gņesinu mūzikas institūta studenti (I.Dolženko klase)

BIĻETES PIEEJAMAS KONCERTA NORĪSES VIETĀ VIENU STUNDU PIRMS KONCERTA.

 

29.03.2014 plkst. 19:00
Mākslas muzejs "Rīgas Birža"

2. jauniešu mūzikas festivāls AVANTI!

Mūzika muzejā
Džeza mūzikas koncerts

BIĻETES PIEEJAMAS KONCERTA NORĪSES VIETĀ VIENU STUNDU PIRMS KONCERTA.

 

30.03.2014 plkst. 18:00
Mākslas muzejs "Rīgas Birža"

2. jauniešu mūzikas festivāls AVANTI!

Mūzika muzejā. Darja Zemele (klavesīns).
Programmā – J.S.Bahs – Franču uvertīra un baroka laikmeta franču komponistu mūzika

BIĻETES PIEEJAMAS KONCERTA NORĪSES VIETĀ VIENU STUNDU PIRMS KONCERTA.

 

03.04.2014 plkst. 19:00
Mazajā ģildē

2. Jauniešu mūzikas festivāls AVANTI!

Daniils Bulajevs (vijole)
Lilija Sarkisjana (klavieres)

BIĻETES PIEEJAMAS KONCERTA NORĪSES VIETĀ VIENU STUNDU PIRMS KONCERTA.

 

06.04.2014 plkst. 13:00
Kultūras pils «Ziemeļblāzma»

2. jauniešu mūzikas festivāls AVANTI!Festivāla noslēguma koncerts GALA CLASSIQUE
Festivāla noslēguma koncerts

BIĻETES PIEEJAMAS KONCERTA NORĪSES VIETĀ VIENU STUNDU PIRMS KONCERTA.

 

06.04.2014 plkst. 17:00
Kultūras pils «Ziemeļblāzma»

2. jauniešu mūzikas festivāls AVANTI! Festivāla noslēguma koncerts JAZZ GALA

BIĻETES PIEEJAMAS KONCERTA NORĪSES VIETĀ VIENU STUNDU PIRMS KONCERTA.

 

25.04.2014 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

14. Šopēna Starptautiskā pianistu konkursa laureāts YUNDI (klavieres, Ķīna)
Programmā – Bēthovens, Šopēns, Šūmanis

 

28.06.2014 plkst. 18:00
Dubulti, Evaņģēliski luteriskā baznīcā (Baznīcas ielā, 13)

Prelūdija
Piedalās Ksenija Sidorova(akoredons) un Daniils Bulajevs (vijole)

Programmā Haidns, Pjacolla u.c.

 

29.06.2014 plkst. 17:00
Rīgas Centrālās stacijas laukumā pie ORIGO

ARTISSIMO SUMMER STAGE ORIGO
Piedalās: Irina Dolžēnko (mecosoprāns, Maskavas Liela teātra soliste), Ksenija Sidorova (akordeons), Inna Davidova (klavieres), AVANTI festivāla dalībnieki (džeza grupa)

 

01.07.2014 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

LUDWIG VAN BEETHOVEN SYMPHONY NO.9 IN IMAGES
Tobiasa Melles (Vācija) multimediju projekts. Solists - Vestards Šimkus (klavieres)

 

02.07.2014 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

Jazz Orchestra of the Concertgebouw (Holande) & Grammy balvas ieguvējs Roy Hargrove (Rojs Hargrovs, trompete, ASV)
Džeza koncerts

 

03.07.2014 plkst. 19:30
Dzintaru koncertzāle

SEVEN KINGS (čigānu mūzikas ansamblis, Francija)
Ansambļa THE GIPSY KINGS jaunā paaudze

 

04.07.2014 plkst. 19:00
Jūrmalas pilsētas muzejā

Kamermūzikas vakars
Dāvids Liskers (vijole, ASV), Valentīna Gotliba (klavieres, ASV)

 

16.07.2014 plkst. 19:00
Dubulti, Evaņģēliski luteriskā baznīcā (Baznīcas ielā 13)

Taipei Philharmonic Orchestra (Taipejas Filharmonijas orķestris, Taivāna)
Programmā Mocarts, Šostakovičs, tautas mūzika

 

29.07.2014 plkst. 18:00
Jūrmalas pilsētas muzejā

ARTISSIMO-CINEMA – muzikālo filmu mini-festivāls

«Mūzikas skaņas»

 

30.07.2014 plkst. 19:00
Jūrmalas pilsētas muzejā

ARTISSIMO-CINEMA – muzikālo filmu mini-festivāls

«Orķestra mēģinājums»

 

04.08.2014 plkst. 19:00
Jūrmalas pilsētas muzejā

ARTISSIMO-CINEMA – muzikālo filmu mini-festivāls

«Visi pasaules rīti»

 

05.08.2014 plkst. 19:00
Jūrmalas pilsētas muzejā

ARTISSIMO-CINEMA – muzikālo filmu mini-festivāls

«Karmena»

 

06.08.2014 plkst. 19:00
Dubulti, Evaņģēliski luteriskā baznīcā (Baznīcas ielā 13)

Darja Zemele (klavesīns)
Programmā – Johana Sebastiāna Baha Franču uvertīra un baroka laikmeta franču komponistu mūzika

 

07.08.2014 plkst. 19:00
Jūrmalas pilsētas muzejā

Kamermūzikas vakars. Ceļojumu gadi
Programmā: J.S. Bahs, A.Maskats (kompozīcijas Kazbegi,Tsminda Sameba pasaules pirmatskaņojums), F.Šūberts, M.Ravels, R. Štrauss (atzīmējot komponista 150.gadskārtu)

 

08.08.2014 plkst. 19:00
Dzintaru koncertzāle

Gala koncerts Ceļojumu gadi
Solisti: Inga Kalna (soprāns), Egīls Siliņš (bass), Elīna Bukša (vijole), Miša Maiskis (čells), Ramons Jaffē (čells), Ksenija Sidorova (akordeons), kamerorķestris Kremerata Baltica,Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris. Diriģents Ainārs Rubiķis

 

05.11.2014 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

STEFANO DI BATTISTA JAZZ QUARTET (džeza kvartets, Itālija)
programma: SIEVIETES ZEME (WOMAN’S LAND)

 

15.11.2014 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Nikolajs Luganskis (klavieres, Krievija)
Programmā – Šūberts, Franks, Čaikovskis

 

23.11.2014 plkst. 17:00
Rēzeknē, Latgales Vēstniecībā GORS

ANA MOURA - fadū dīva (Portugāle) un viņas ansamblis
Pec satriecoša koncerta ARTISSIMO festivāla Jūrmalā, ANA MOURA atkal viesojas Latvijā!

 

24.11.2014 plkst. 19:30
KONCERTZĀLE "RĪGA"

ANA MOURA un viņas ansamblis
UZMANĪBU! ANAS MOURAS koncerta norises vieta ir manīta! Koncerts notiks koncertzālē RĪGA.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas!

 

02.12.2014 plkst. 19:00
Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejā

AVANTI PROGRAMMAS LAUREĀTU KONCERTS
AVANTI PROGRAMMAS LAUREĀTU KONCERTS

 

03.12.2014 plkst. 19:00
Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejā

AVANTI PROGRAMMAS LAUREĀTU KONCERTS
AVANTI PROGRAMMAS LAUREĀTU KONCERTS

 

04.12.2014 plkst. 19:00
Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejā

AVANTI PROGRAMMAS LAUREĀTU KONCERTS
Madara Liepiņa (vijole) un Daumants Liepiņš (klavieres)

Programmā K. Debisī, L. Bēthovens, C. Franks

 

10.12.2014 plkst. 19:00
Jūrmalā, Jūrmalas Kultūras centrs

Rotaļlietu Simfonija (Symphony of Toys )
Ziemassvētku labdarības koncerts ikkatrai ģimenei!

Bijušā rīdzinieka, izcilā vijolnieka, diriģenta un pedagoga Arkādija Fomina piemiņai

 

11.12.2014 plkst. 19:00
Lielā Ģilde

Rotaļlietu Simfonija (Symphony of Toys )
Ziemassvētku labdarības koncerts ikkatrai ģimenei!

Bijušā rīdzinieka, izcilā vijolnieka, diriģenta un pedagoga Arkādija Fomina piemiņai

 

18.12.2014 plkst. 20:00
Rīgas Doms

Nakts lūgšana
Programmā – Čaikovskis

Ceļš uz Mūžīgās Gaismas sadzirdēšanu caur nakts lūgšanu un mieru

 

28.12.2014 plkst. 19:00
Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Mûza Rubackyté (Mūza Rubackīte, klavieres, Lietuva/Francija) un Tedi Papavrami (Tedi Papavrami, vijole,Albānija/Šveice)
Programmā - Bahs, Skarlati, Paganīni, Šimanovskis

 

Apskatīties pasūtījumu vēsturi
Jūsu e-pasts:

© Hermaņa Brauna fonds | Izstrādāts Profero, 2002-2011